Wyprzedaże: zimowe buty z CCC do 100 zł

Dagmara Miętek
09.01.2014 19:00
A A A
kolaż groszki.pl

kolaż groszki.pl (kolaż groszki.pl)

Firma CCC, okrzyknięta największym producentem obuwia w Polsce, przygotowała dla was atrakcyjną ofertę wyprzedażową. Zobaczcie, jakie buty na zimę możecie tam znaleźć za jedyne 100 zł

CCC od wielu lat dba o to, aby zapewnić klientom szeroką ofertę obuwia. W ich kolekcjach znaleźć można duży wybór różnorodnych modeli i marek obuwia, w tym również obuwia sportowego oraz dziecięcego. Każda kolekcja obejmuje modele casualowe w modnych fasonach i kolorach, tudzież eleganckie, klasyczne obuwie dla kobiet i mężczyzn.


Marka oferuje buty w atrakcyjnych cenach - nie wygórowanych i przystępnych dla każdego klienta. Zostały one dodatkowo obniżone - w ramach sezonowej wyprzedaży. 

CCC od wielu lat dba o to, aby zapewnić klientom szeroką ofertę obuwia. W ich kolekcjach znaleźć można duży wybór różnorodnych modeli i marek obuwia, w tym również obuwia sportowego oraz dziecięcego. Każda kolekcja obejmuje modele casualowe w modnych fasonach i kolorach, jak i eleganckie klasyczne obuwie dla kobiet i mężczyzn.Marka dba również o atrakcyjne ceny - nie wygórowane i przystępne dla każdego klienta. A teraz zostały dodatkowo obniżone w ramach sezonowej wyprzedaży. 

Zobacz także
  • Mango 15 nowości z Mango, które będą hitem w tym sezonie
  • Zara 19 najładniejszych rzeczy z wyprzedaży w Zarze
  • Nessi Must have sezonu - kolorowe buty na zimę

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy