Wyprzedaże: zimowe buty z CCC do 100 zł

Dagmara Miętek
09.01.2014 19:00
A A A
kolaż groszki.pl

kolaż groszki.pl (kolaż groszki.pl)

Firma CCC, okrzyknięta największym producentem obuwia w Polsce, przygotowała dla was atrakcyjną ofertę wyprzedażową. Zobaczcie, jakie buty na zimę możecie tam znaleźć za jedyne 100 zł

CCC od wielu lat dba o to, aby zapewnić klientom szeroką ofertę obuwia. W ich kolekcjach znaleźć można duży wybór różnorodnych modeli i marek obuwia, w tym również obuwia sportowego oraz dziecięcego. Każda kolekcja obejmuje modele casualowe w modnych fasonach i kolorach, tudzież eleganckie, klasyczne obuwie dla kobiet i mężczyzn.

CCCCCC, cena 62,99 zł (było 89,99 zł)


Marka oferuje buty w atrakcyjnych cenach - nie wygórowanych i przystępnych dla każdego klienta. Zostały one dodatkowo obniżone - w ramach sezonowej wyprzedaży. Zajrzyjcie do GALERII i sprawdźcie, jakie buty na zimę możecie upolować w promocyjnej ofercie. Wybrałyście coś dla siebie?

 

CCC od wielu lat dba o to, aby zapewnić klientom szeroką ofertę obuwia. W ich kolekcjach znaleźć można duży wybór różnorodnych modeli i marek obuwia, w tym również obuwia sportowego oraz dziecięcego. Każda kolekcja obejmuje modele casualowe w modnych fasonach i kolorach, jak i eleganckie klasyczne obuwie dla kobiet i mężczyzn.
Marka dba również o atrakcyjne ceny - nie wygórowane i przystępne dla każdego klienta. A teraz zostały dodatkowo obniżone w ramach sezonowej wyprzedaży.  Zajrzyjcie do GALERII i sprawdźcie, jakie buty na zimę możecie upolować w promocyjnej ofercie. Wybrałyście coś dla siebie?
Najpopularniejsze kozaki damskie w Okazje.info - styczeń 2014
BUTY ECCO SIBERIA 852503-54190
4 opinie
SALOMON buty LUXY BIG FUR WP 120461
0 opinii

Sprawdź też:

Zobacz także

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy