Emu Australia - kolekcja wiosna/lato 2013

Jagna Wróblewska
14.02.2013 10:00
A A A
Emu Australia - kolekcja wiosna/lato 2013

Emu Australia - kolekcja wiosna/lato 2013 (kolaż groszki.pl)

EMU Australia, marka specjalizująca się w produktach z oryginalnej australijskiej skóry owczej i wełny Merino, przedstawia kolekcję wiosna-lato 2013. Zobaczcie kampanię!

W najnowszej kolekcji kultowego obuwia EMU Australia mamy do czynienia z niecodzienną gamą wykończeń - od imitacji powierzchni przetartych i znoszonych, aż po eleganckie i lśniące. Marka proponuje też nowe rozwiązania kolorystyczne: Sage, Ash i Strawberry powstały w wyniku inspiracji prawdziwie australijskim krajobrazem.

Nowością w tym sezonie jest rozszerzona oferta sandałów, codziennego obuwia na płaskiej podeszwie oraz linia butów na obcasie i koturnie. Linia ze skóry owczej będzie jak zwykle wyjątkowo komfortowa, ale wzbogacona zostanie o nowe, stylowe wykończenia.

W kolekcji ubrań EMU Australia nowością jest również rozszerzona oferta lekkich swetrów typu cardigan oraz delikatnych splotów. Są też kurtki z zamszu i kurtki skórzane stylizowane na vintage, sukienki maxi, komfortowe swetry oraz miękkie pareo i szale to tylko niektóre z kluczowych pozycji w nowej kolekcji.

Zdjęcie EMU Australia, buty Stinger, od 479zł
EMU Australia, buty Stinger, od 479zł
w okazje.info
Zdjęcie EMU Australia, buty Stinger, od 469zł
EMU Australia, buty Stinger, od 469zł
w okazje.info
Zdjęcie EMU Australia, buty Stinger, od 479zł
EMU Australia, buty Stinger, od 479zł
w okazje.info

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy