Taft Ultra z formułą Arginin Strength

Gdy brakuje energii czas na zmiany! Warto je zacząć od stylizacji. A zatem niech do szaf wkroczą pastele, a fryzura zmieni się z nowym Taftem Ultra ze wzmacniającą formułą Arginin Strength!

Trendy na sezon wiosna-lato pełne są energetyzujących propozycji. Mocne kolory, graficzne wzory, kwiatowe motywy, a do tego frędzle i falbany. Tego rodzaju stylizacje z całą pewnością potrzebują odpowiedniej oprawy - makijażu oraz ułożonej fryzury. Kształt tej ostatniej pomoże zachować nowy Taft Ultra z formułą Arginin Strength.

Nowy Taft Ultra z nową formułą Arginin Strength zapewnia 24-godzinne, supermocne utrwalenie bez sklejania włosów. Dodatkowo wzmacnia włosy, sprawia, że stają się bardziej elastyczne oraz odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

 

Linia do stylizacji Taft Ultra z nową formułą Arginin Strength składa się z lakieru w aerozolu, lakieru modelującego w atomizerze, pianki oraz żelu do stylizacji, które utrwalają włosy na poziomie 4/ supermocnym. Każdy z produktów zapewnia natychmiastową pomoc w tworzeniu stylizacji zgodnych z aktualnymi trendami.

 

Lakier chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV, wiatrem oraz wilgocią. Sprawdzi się również przy ostatecznym definiowaniu fryzury.

Lakier modelujący w atomizerze skutecznie utrwala fryzurę bez jej obciążania.

Pianka chroni włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury, a także ułatwia tworzenie fryzur, które zachowają swój kształt przez 24 h.

Żel do stylizacji skutecznie utrwala włosy, bez ich sklejania.

 

Rekomendowana cena detaliczna produktów to:

Pianka Taft Ultra Ultra Supermocna poj. 200 ml, ok. 14 zł

Lakier Taft Ultra Ultra Supermocny, poj. 250 ml, ok. 14 zł

Lakier modelujący w atomizerze Taft Ultra Supermocny, poj. 200 ml, ok. 14 zł

Żel do stylizacji Taft Ultra Supermocny, poj. 150 ml, ok. 14 zł

 

 

Taft Utra Strong Hold Lakier Do Włosów 250ml
0 opinii w okazje.info

 

Więcej o: