Ruszyła strona New Look Polska

retrose
31.05.2011 07:00
A A A
New Look, ruszyła polska strona internetowa

New Look, ruszyła polska strona internetowa (New Look)

New Look Polska przygotował polską wersję swojej strony. Co na niej znajdziecie?

Marka pojawiła się w Polsce pod koniec 2009 roku. Dziś ma swoje salony w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Gdyni. Dotąd nie miała jednak swojej wersji strony internetowej i trzeba było korzystać z witryny UK.

Strona New Look już działa i zaprasza fanki marki. Nie marzyłyśmy co prawda, żeby uruchomiono u nas sklep internetowy - choć ten z UK wysyła ubrania do Polski, ale liczyłyśmy chociaż, że jak na stronach innych marek, będzie tu można obejrzeć kolekcję z cenami i lookbooka czy zdjęcia z kampanii.

Niestety, choć estetycznie strona przypomina tę brytyjską, to jednak zawartość pozostawia wiele do życzenia.

Znajdziemy to gotowe stylizacje z cenami, ale jest ich tylko 6, do tego lokalizacje sklepów, informacje o aktualnych promocjach, historię firmy w Polsce - nader lakonicznie opisaną, dane gdzie złożyć cv na wypadek poszukiwania pracy i internetowy 'new look magazine'. Samego przeglądu rzeczy, które aktualnie możemy znaleźć w sklepach, nie ma...

Stylizacje New Look - Get the Look

Chwilami wydaje się, że strona powstała wyłącznie po to, żeby promować swój udział w stylizacjach programu 'X Factor', ponieważ informacja prasowa informuje, że już wkrótce zobaczymy tu:

"Stylizacje młodych talentów będzie można śledzić w specjalnie stworzonej zakładce o tej samej nazwie. Będzie tam cała masa zdjęć oraz opisy kreacji uczestników."

Doceniamy, że marka nad sobą pracuje, ale zamiast wypuszczać na rynek produkt nie do końca dopracowany, trzeba było odwlec launching strony o miesiąc czy dwa.

Wtedy ten tekst brzmiałby zupełnie inaczej...

Polski New Look

Więcej:

FF, nowy magazyn online

Magazyn mody F&F już dostępny online

PYTANIE Jak ci się podoba nowa strona New Looka?

 Bardzo fajnia, dodam do ulubionych.
 Nie wytryzmuje porównania z Zarą czy Mango.
 Daję im szansę, może się rozwiną?

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (1)
Zaloguj się
  • annbot

    0

    moze byscie jej adres podali?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy