Dodatki do zjedzenia - Choco Chic

Tego jeszcze nie było! Tak bardzo lubicie buty i torebki, że mogłybyście je zjeść? Nie jest to już taka abstrakcja jak wam się wydaje...

Frances Cooley to wykwalifikowana cukierniczka i mistrzyni czekolady. Swoją pasję poczuła w wieku 5 lat, gdy mama przywiozła jej z Meksyku wielki blok czekolady. A że mała Frances już wtedy miała dużą słabość do butów i torebek, uczyniła z tego swój zawód, pasję i znak rozpoznawczy. Tak powstało Choco Chic!

Jej pierwsze czekoladowe buty były we wzór zeberki, takie możemy u niej znaleźć i dzisiaj wśród innych zwierzęcych motywów. Z czasem dołączyły inne retro akcenty, panterki, leopardzie cętki, kropki, grochy, kwiatki i kokardki.

Frances wyrabia z belgijskiej czekolady jadalne buty i torebki, które sama chciałaby nosić. Pracuje z najlepszymi cukiernikami, sama opracowuje nowe modele i wymyśla nowe smaki.

Torebka projektu Choco Chic

Jej buciki bywają naturalnych rozmiarów, lub robione są w miniaturze, możne je kupić jako designerską przekąskę dla fashionistki, albo oryginalną ozdobę na wierzchołek tortu.

Butki można kupić przez Internet i będą na pewno świetnym prezentem na Walentynki dla fanki zakupów.

Para małych szpileczek kosztuje ok. 10 funtów, czyli ok. 47 zł, duży pantofelek to wydatek 26 funtów, czyli ok. 122 zł, a torebka uszczupli nasze o 47 zł w mniejszej wersji, po 122 zł w droższej, większej.

Choco Chic

Więcej pomysłów na Walentynki:

Walentynki 2011

W Walentynki noś się na czerwono

Więcej o: