Nowe legginsy Nike Zoned Sculpt Tight

Czerpiąc inspirację ze zróżnicowanego i bardzo dynamicznego treningu wykonywanego przez sportowców klasy Eugenie Bouchard (kanadyjskiej tenisistki oraz mistrzyni Wimbledonu z lat 2011 i 2012), projektanci Nike opracowali legginsy Nike Zoned Sculpt Tight, które podczas ruchu dają mięśniom poczucie wsparcia, dopasowania i komfortu.

Designerzy Nike przeanalizowali sześć podstawowych ruchów treningowych: odpychanie, przyciąganie, wypady, przysiady i skręty ciała, aby stworzyć legginsy, które będą się ruszać razem z kobiecym ciałem, wspierać i podkreślać mięśnie oraz właściwie odprowadzać wilgoć.

Nowe legginsy Nike Zoned Sculpt Tight Mat. prasowe

Nike Zoned Sculpt Tight zostały wykonane z przyjemnego w dotyku i lekkiego materiału w technologii Dri-FIT, który dzięki innowacyjnemu procesowi tkania, gwarantuje mięśniom wysoki poziom wsparcia w obszarze kręgosłupa, mięśni czworogłowych i pośladkowych.

 

 

Nowatorski sposób tkania sprawia również, że materiał oddycha i doskonale odprowadza wilgoć, a jego niemal bezszwowy krój daje ciału pełen komfort ruchu. Pas w tylnej części jest szerszy i wyższy, dzięki czemu lepiej trzyma ciało, natomiast strategicznie rozmieszczone panele wentylacyjne lepiej chłodzą w kluczowych obszarach, takich jak strefa za kolanem.

Więcej o: