Eleganckie kurtki i płaszcze dla pań o pełniejszych kształtach

Kiedy szukamy nowej kurtki lub płaszcza na zimę, przede wszystkim zwracamy uwagę, czy jest wystarczająco ciepła, czy pasuje do naszej garderoby i czy prezentujemy się w niej atrakcyjnie. Przygotowałyśmy przegląd zimowych okryć wierzchnich, które spełniają wszystkie te warunki. Dodatkowa zaleta - będą pasować do eleganckich stylizacji!

kurtki i płaszcze plus sizekurtki i płaszcze plus size materiały prasowe

Na największe mrozy najlepszym wyborem będzie kurtka lub płaszcz puchowy. Nawet ona może być elegancka! Wybierz tę w kolorze czarnym, z futrzanym kołnierzem. Ten model będzie wyglądał świetnie w połączeniu ze spodniami i botkami na grubym słupku. Alternatywą dla puchowej kurtki jest wełniany płaszcz. Model z paskiem pięknie podkreśla talię i sprawia, że sylwetka nabiera kształtu klepsydry.

Trzeba przyznać, że kurtki i płaszcze zimowe często dodają nam optycznie kilku zbędnych kilogramów. Jednak łatwo temu zapobiec, wybierając modele z podkreśloną talią. Innym sposobem na wyszczuplenie i wydłużenie sylwetki jest noszenie rozpiętego płaszcza. W taki sam sposób jak kardigan zakryje odstające boczki, szerokie biodra czy brak wcięcia w talii.

Poniżej znajdziesz płaszcze, które wybrałyśmy. 

Jak powstaje olej arganowy? Historia płynnego złota Maroka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.