Stylizacje gwiazd na Party Fashion Night 2023. Klaudia Halejcio wyglądała jak księżniczka!

Kolejna odsłona Paty Fashion Night już za nami. Wydarzenie na warszawskim Torze Służewiec zebrało miłośników mody, projektantów i największe polskie gwiazdy. Zobaczcie kreacje, które zrobiły na nas największe wrażenie!

Party Fashion Night 2023

Za nami 11. odsłona jednego z najważniejszych wydarzeń branży mody - mowa oczywiście o Party Fashion Night 2023. Podczas pokazu na warszawskim Torze Służewiec topowi projektanci prezentowali swoje kreacje. W tym roku po raz kolejny, pojawiła się tam cała plejada gwiazd, a wśród nich znalazły się  między innymi Maffashion, Karolina Pisarek, Magdalena Pieczonka, Edyta Zając, Barbara Kurdej-Szatan, Edyta Herbuś oraz Klaudia Halejcio. Na tym wydarzeniu nie zabrakło modowych szaleństw, a wszystkie gwiazdy prezentowały się oszałamiająco. Sami zobaczcie! 

Maffashion, Karolina Pisarek, Magdalena PieczonkaMaffashion, Karolina Pisarek, Magdalena Pieczonka Fot. AKPA

Edyta Herbuś, Barbara Kurdej-Szatan, Edyta ZającEdyta Herbuś, Barbara Kurdej-Szatan, Edyta Zając Fot. AKPA

Party Fashion Night 2023- Klaudia Halejcio 

Wśród gwiazd, które wzięły udział w Party Fashion Night 2023 znalazła się Klaudia Halejcio. Znana polska aktorka, influecerka, mama, a od niedawna również narzeczona. Na swoim intragramie chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, gdzie obserwuje ją blisko 800 tysięcy fanów! Celebrytka na wczorajszym wydarzeniu pokazała się w dwóch niesamowitych kreacjach rodem z bajki Disneya. Postawiła na bardzo długą suknię z gorsetem bez ramiączek, o rozkloszowanym kroju, w piękny wzór czerwonych kwiatów. Zachwytom nie było końca, a okazało się, że to nie wszystko! Chwilę później Klaudia Halejcio wystąpiła w drugiej stylizacji. Dokładnie identycznej sukience, jednak w wersji mini, do której dobrała marynarkę w tym samym wzorze. A wam, jak się podobają stylizacje gwiazdy? 

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio Fot. AKPA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.