Zobacz najbardziej HOT stylizacje na domówce TIDAL. Honorata Skarbek przyciągała spojrzenia

Na Domówce TIDAL pojawiło się sporo gwiazd, które poznały najnowszą funkcję aplikacji - TIDAL Live. Imprezę poprowadził Krzysztof "Jankes" Jankowski, a wśród gości byli: Katarzyna Sokołowska, Natalia Szroeder, Ilona i Milena Krawczyńskie, Piotr Czaykowski i inni. Nie zabrakło również Honoraty Skarbek, która wyglądała zjawiskowo! Zobacz, na jaką stylizację postawiła artystka!

Honorata Skarbek przyciągała uwagę

Na Domówce TIDAL pojawiło się wiele gwiazd, które zachwycały stylizacjami. Nam jednak szczególnie przypadł do gustu czekoladowy zestaw Honoraty Skarbek. Komplet składał się z charakterystycznej marynarki na jedno ramię z wiązaniem w pasie, marszczonego topu oraz dopasowanych spodni z rozcięciami. Całość dopełniały pomarańczowe klapki na obcasie oraz złota biżuteria. Wyglądała bosko! 

Honorata SkarbekHonorata Skarbek Fot. Bartłomiej Kuczkowski

Nowa funkcja Live na Domówce TIDAL

Influencerzy, artyści, przedstawiciele mediów i wytwórni płytowych na Domówce TIDAL poznali najnowszą funkcję aplikacji – TIDAL Live. Dzięki niej subskrybenci TIDAL HiFi i HiFi Plus mogą dzielić się ze sobą muzyką w czasie rzeczywistym, rozpoczynając sesję z innymi poprzez kliknięcie specjalnego przycisku. Możliwe jest także dołączanie do sesji utworzonych przez ekspertów TIDAL z wielu rozmaitych gatunków muzycznych. Żeby zapoznać użytkowników z nową opcją, TIDAL urządził Domówkę, na której odbyły się dwie sesje Live.

Kasia Sokołowska/ Natalia SzroederKasia Sokołowska/ Natalia Szroeder Fot. Bartłomiej Kuczkowski/ AKPA

Live z Rubensem

Pierwsza polegała na tym, że goście sami wybrali utwory do sesji Live, przy których chcieli się bawić. Druga to Live Rubensa, który za swój debiutancki album „Piosenki, których nikt nie chciał" otrzymał w tym roku aż 6 nominacji do Fryderyków! Artysta zagrał na żywo sesję z utworami wybranymi przez siebie specjalnie na Domówkę TIDAL.

Rubens poza solową karierą równolegle pracuje z największymi artystami w Polsce jako gitarzysta i songwriter. Jest współautorem między innymi utworu „Złoto" Mroza. Największy przebój Rubensa - „Wszystko OK?" - szturmem podbił największe stacje radiowe, a kilka miesięcy temu uzyskał status Złotej Płyty!

„Utwory, które wybrałem to przegląd tego co lubię w muzyce i czego słucham prywatnie. Na wszelkiego typu imprezach jestem zawsze pierwszy do puszczania muzyki, więc zaproszenie od TIDAL na Domówkę przyjąłem z dziką przyjemnością. W końcu mogłem puszczać muzykę bez wyrywania telefonu z ręki przez innych gości." – powiedział Rubens.

W trakcie LIVE Rubens zagrał m.in. „Flashing Lights" Kanyego Westa, „Robot Rock" Datf Punk i „Cracker Island" Gorillaz.

Inni subskrybenci aplikacji TIDAL też mogli się poczuć, jakby byli na imprezie. Sesja Live z piosenkami wybranymi przez gości i przez Rubensa była dla nich dostępna na żywo podczas całej Domówki. Mogli dołączyć do sesji dzięki specjalnemu linkowi i słuchać dokładnie tego samego, co goście Domówki, będąc w całkiem innym miejscu.

TIDALTIDAL Fot. Bartłomiej Kuczkowski

Więcej o: