Anja Rubik w odważnej małej czarnej. Modelka zachwyciła na festiwalu w Cannes

Anja Rubik to jedna z wielu polskich gwiazd, którą można było zobaczyć na czerwonym dywanie w Cannes. Modelka zaprezentowała się w klasycznej, ale odważnej małej czarnej. Zobaczcie, jak wyglądała!

Anja Rubik 

Anja Rubik to polska supermodelka i działaczka społeczna, która zdobyła ogromną sławę na całym świecie. Pracuje w Stanach Zjednoczonych, a karierę modelki rozpoczęła w wieku 15 lat! Współpracowała z największymi domami mody, takimi jak Armani, Chanel, Dior, Gucci i niejednokrotnie była na okładkach czołowych magazynów modowych. W 2017 roku stworzyła głośną kampanię "Sexedpl" promującą edukację seksualną. Jej wyrafinowane, odważne, a zarazem zawsze modne stylizacje są inspiracją dla wielu kobiet w każdym wieku. 

 

"Women in Motion" 

Na corocznej imprezie "Women in Motion" w ramach Festiwalu Filmowego w Cannes zjawiło się wiele czołowych kobiet ze świata show-biznesu. W tym roku nagrodę Emerging Talent, którą wręczył mocno związany ze światem filmu koncern Kering, za szczególną działalność na rzecz rozwoju kina, otrzymała szwajcarska reżyserka Carmen Jaquier, natomiast nagroda Woman in Motion trafiła do laureatki Oscara Michelle Yeoh. 

 

Stylizacja modelki 

Festiwal w Cannes to doskonała okazja, aby zaprezentować się w szałowych kreacjach. Anja Rubik podzieliła się na swoim Instagramie kadrem, na którym możemy zobaczyć jej stylizację. Modelka wybrała klasyczny, a zarazem odważny zestaw. Mała czarna z głębokim dekoltem prezentowała się kobieco, elegancko i z pazurem. Do sukienki modelka dobrała klasyczne czarne szpilki oraz delikatną biżuterię, a urodę podkreśliła subtelnym   makijażem. A wam, jak się podoba stylizacja modelki?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.