Ciao #KulikGirls! Ciao Bella! Zobacz unikatowe torebki polskiej marki. Włoska jakość zachwyca!

Beztroskie i długie dni, lekki podmuch wiatru oraz swobodnie tańczące promienie słoneczne, to pierwsze, co przychodzi nam na myśl o letnich dniach. Symbolikę tę postanowiłyśmy przenieść do naszego najnowszego dropu w ramach projektu Kulik Studio.

Poznaj Ciao Bella! 

Premierowa linia mini worków to kwintesencja uroku, wdzięku i minimalizmu w połączeniu z najwyższej jakości wykonaniem. Ich miękka forma zapewnia niesamowity komfort noszenia, a także sprawia, że torba pomimo swoich małych rozmiarów, jest bardzo pojemna. Mieści przedmioty takie jak telefon, portfel, klucze, okulary, a nawet mini bidon!

Torebki zostały wykonane z europejskiej skóry sprowadzonej z Włoch. Funkcjonalność dla marki Kulik jest bardzo ważna, dlatego mini worek zapinany jest na magnesy i ściągany za pomocą unikatowych troczków, które poza bezpieczeństwem, pełnią również walory estetyczne.

Prym w letnich wariacjach wiodą przede wszystkim energetyczne kolory. Na pierwszy plan wybija się soczysta cytryna, majestatyczny błękit oraz słodki w swym wydaniu róż. Barwy te zostały tak dobrane, aby wpływały na dobre myśli modowych użytkowniczek. Dla miłośniczek klasyki Ciao Bella! odsłania karty w postaci ujmującego taupe oraz kuszącego cynamonowego brązu.

Każdy model posiada regulowany, skórzany pasek, ale można do niego też dobrać ręcznie plecione, barwne sznurki o różnej długości. Dostępna jest również opcja złotego łańcuszka, który idealnie dopełnia metalowe elementy torebki.

To, co chcesz już przenieść się do istnie włoskiego wytchnienia i przywitać się z naszymi nowościami?

Drop dostępny pod linkiem: https://www.kulikstyle.com/torebki-na-lato-ciao-bella-kulik

Ciao #KulikGirls! Ciao Bella!Ciao #KulikGirls! Ciao Bella! Fot. Kulik

Ciao #KulikGirls! Ciao Bella!Ciao #KulikGirls! Ciao Bella! Fot. Kulik

Ciao #KulikGirls! Ciao Bella!Ciao #KulikGirls! Ciao Bella! Fot. Kulik

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.