Nowość, w której się zakochasz! Supersonic Nural to najbardziej inteligentna suszarka do włosów od marki Dyson

Zawsze wyczekujemy najnowszych technologicznych perełek od Dyson. Tym razem marka przedstawia inteligentną oraz zautomatyzowaną technologię czujników Nural, które chronią skórę głowy i wzmacniają naturalny blask włosów. Szybkie, inteligentne suszenie bez ryzyka zniszczenia włosów. Jak to działa i ile kosztuje?

Najnowsze urządzenie do stylizacji włosów firmy Dyson jest wyposażone w nowy system ochrony skóry głowy, który wykorzystuje sieć czujników Nural™. Temperatura i natężenie strumienia powietrza zmniejszają się automatycznie w trakcie zbliżania do głowy, chroniąc skórę przed uszkodzeniami.

W przypadku uszkodzenia naskórka może dojść do utraty wilgotności, co jest kluczowym aspektem, dla którego opracowaliśmy funkcję trybu ochrony skóry głowy. Dzięki temu rozwiązaniu skóra głowy pozostaje nawilżona, a suszenie jest łagodniejsze

– Shawn Lim, Kierownik Badań, Dyson.

Czujniki poprawiają również komfort stylizowania, zwiększają blask włosów i przeciwdziałają termicznemu niszczeniu włosów pod wpływem wysokich temperatur. Uzupełnieniem do nowo wbudowanych czujników jest również innowacyjny wygląd suszarki: przezroczysta obudowa eksponuje zastosowaną technologię oraz odważne palety kolorów: ceramiczna patyna i niebieski topaz lub błękitny barwinek. Nowość kosztuje 499,99 dolarów, czyli cenowo nie odbiega od dotychczasowych sprzętów marki, zdecydowanie warto!

Nowość, w której się zakochasz! Supersonic Nural to najbardziej inteligentna suszarka do włosów od marki DysonNowość, w której się zakochasz! Supersonic Nural to najbardziej inteligentna suszarka do włosów od marki Dyson fot. materiały prasowe Dyson

Czujniki Nural™ o zwiększonej inteligencji

Nowe czujniki Nural™ firmy Dyson, które aktywują tryb ochrony skóry głowy, wyposażone są w funkcje uczenia się końcówek i wykrywania trybu pauzy – wszystkie zaimplementowane funkcje ułatwiają modelowanie fryzur.

  • Tryb ochrony skóry głowy chroni skórę: w tym trybie temperatura jest automatycznie redukowana do 55°C.
  • Podświetlane kapsułki zmieniają kolor, wskazując na ustawioną temperaturę.
  • Funkcja rozróżnia końcówki i zapamiętuje preferencje stylizacji: dzięki temu rozwiązaniu suszarka dostosowuje się do trybu stylizacji użytkownika.
  • Funkcja wykrywania przerwy ułatwiają suszenie: suszarka do włosów Dyson Supersonic Nural™ jest wyposażona również w akcelerometr wykrywający ruch. Grzałka suszarki jest automatycznie wyłączana i włączana, gdy użytkownik przechodzi między kolejnymi etapami stylizacji. W ten sposób zmniejsza się przepływ powietrza oraz obniża się poziom hałasu.

Nowa koncówka – dyfuzor Wave+Curl

Zaprojektowany został z myślą o stylizacji fal, loków i kręconych włosów. Rozwiązanie to pozwala definiować i kształtować naturalne wzory włosów w dwóch trybach. W trybie Dome duża końcówka w kształcie kopuły odciąga strumień powietrza od skóry głowy, formułując gładsze, wydłużone fale o zaokrąglonych końcówkach. W trybie Diffuse wkładka z wypustkami kieruje powietrze głęboko do nasady włosów, nadając lokom i kręconym włosom wyrazistości i objętości.

Supersonic Nural to najbardziej inteligentna suszarka do włosów od marki DysonSupersonic Nural to najbardziej inteligentna suszarka do włosów od marki Dyson fot. materiały prasowe Dyson

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.