Garnier Vitamin C UV Fluid to perełka dla fanów rozświetlonej skóry!

Stosuj SPF na co dzień, nie tylko podczas słonecznych dni. Dzięki UV Fluid SPF50+ od Garnier twoja cera będzie rozświetlona, koloryt ujednolicony, a skóra otrzyma odpowiednią ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. To perełka dla fanów rozświetlonej skóry!

Rozświetl skórę, dzięki mocy witaminy C

Poznaj bliżej rozświetlające fluidy na dzień o niewidocznym i nadającym blask wykończeniu. Stosuj je codziennie rano jako krem nawilżający lub do pielęgnacji skóry przed aplikacją makijażu. Rozświetlający fluid Garnier Vitamin C SPF50+ pozostawia skórę bardziej promienną, pełną blasku i nawilżoną. Przeznaczony jest do stosowania na dzień i posiada wysoki stopień ochrony przeciwsłonecznej (zarówno przed promieniowaniem UVB, jak i krótkimi oraz długimi falami UVA). Zawarta w preparacie moc witaminy C* pomaga redukować przebarwienia, ale też jest silnym antyoksydantem, który pozwala zachować młodzieńczy wygląd skóry, a jednocześnie zapobiegać oznakom fotostarzenia.

Rozświetlający UV Fluid SPF50+ od Garnier to HIT lata!

Jest testowany dermatologicznie i okulistycznie, a jego skuteczność jest potwierdzona klinicznie. 

Jak wypadł w teście konsumenckim? **

  • 82% zauważyło redukcję przebarwień
  • 93% potwierdza, że koloryt skóry jest bardziej wyrównany
  • 95% potwierdza, że produkt zapewnia zdrowy blask

Produkt jest lekki, nie obciąża skóry i nie zostawia na niej białych, tłustych śladów. Ma rozświetlające wykończenie i delikatnie koloryzującą formułę. Pozwala na wyrównanie kolorytu cery i stanowi idealne dopasowanie dla każdego odcienia skóry. Podobnie jak niewidoczny fluid, wersja Glow jest zamknięta w wygodnej tubce z dozownikiem ułatwiającym aplikację.

Rozświetlający UV Fluid SPF50+ od Garnier to HIT lata!Rozświetlający UV Fluid SPF50+ od Garnier to HIT lata! fot. Shutterstock / materiały prasowe Garnier

Garnier Vitamin C UV Fluid w wersji Invisible! 

Lekki fluid do twarzy na dzień, Garnier Vitamin C z SPF 50+ chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB. Produkt wykorzystuje rozświetlającą moc witaminy C*, dodaje cerze blasku i zapobiega powstawaniu przebarwień. Dzięki obecności kwasu hialuronowego, fluid dodatkowo nawilża skórę. Peptydy odpowiadają natomiast za jej wygładzenie. Fluid jest również odpowiedni dla osób o wrażliwej, reaktywnej cerze. Jego działanie zostało potwierdzone klinicznie**:

  • - 53% przebarwień;
  • +43% blasku;
  • +40% gładkości skóry!

Co zauważysz po aplikacji Garnier Vitamin C UV Fluid? Natychmiastowy blask - skóra będzie bardziej promienna! Tym, co czyni niewidoczny fluid jeszcze bardziej niezwykłym jest fakt, że nie zostawia białego, tłustego filmu, niezależnie od typu i odcienia skóry. Ma nieklejącą się formułę, a przy tym jest niekomedogenny. Hit od Garnier sprawdzi się pod makijaż!

Garnier Vitamin C UV Fluid w wersji Invisible!Garnier Vitamin C UV Fluid w wersji Invisible! fot. Shutterstock / materiały prasowe Garnier

*Pochodna witaminy C

**Badanie kliniczne z udziałem 76 kobiet, prowadzone przez 12 tygodni pod kątem intensywności i widoczności przebarwień. Wyniki są uśrednione i mogą się różnić.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.