Sekret promiennej skóry? To urządzenie od Nu Skin to prawdziwy game changer - teraz dostępne w nowej wersji kolorystycznej!

Dokładne oczyszczanie skóry twarzy to najważniejszy element codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Tylko idealnie czysta cera będzie przygotowana do przyjęcia odżywczych składników zawartych w kolejno nakładanych kosmetykach. Najlepsze efekty uzyska się przy regularnym stosowaniu szczotki do masażu skóry. Urządzenie ageLOC LumiSpa iO od Nu Skin to prawdziwy game changer - od teraz dostępne także w nowej wersji kolorystycznej - Rose Gold!

Od momentu pojawiania się w ofercie marki Nu Skin®, urządzenie do domowego oczyszczania twarzy zyskało rzesze fanek na całym świecie. Nic dziwnego, bo system ageLOC® LumiSpa iO wykorzystuje inteligentną pielęgnację, by nadać cerze promienny i zdrowy wygląd. Zapewnia nie tylko głębokie oczyszczanie, usuwając wszystkie zanieczyszczenia gromadzące się na twarzy, ale także złuszczenie i regenerację skóry. Już dwie minuty masażu wykonywanego dwa razy dziennie przy użyciu ageLOC® LumiSpa iO wystarczą, aby dostrzec i poczuć natychmiastowe efekty: poprawę miękkości i gładkości skóry. Ponadto urządzenie pomaga przywrócić jej promienny wygląd oraz zmniejszyć widoczność porów.

fot. materiały prasowe

System dopasowany do indywidualnych potrzeb

Każda skóra jest inna i ma inne potrzeby, dlatego w ofercie Nu Skin® dostępne są trzy rodzaje silikonowych głowic: standardowa – do większości typów cery, twarda do oczyszczania cery tłustej oraz delikatna, przeznaczona dla osób o cerze wrażliwej lub skłonnej do niedoskonałości. System ageLOC® LumiSpa iO to nie tylko urządzenie myjące, ale też odpowiednio dostosowane preparaty pielęgnacyjne do różnych typów skóry. Kosmetyki ageLOC® LumiSpa Activating Cleanser dostępne są w 5 wariantach: do skóry suchej, normalnej i mieszanej, tłustej, wrażliwej oraz skłonnej do niedoskonałości. Skład preparatów bazuje na zastrzeżonej mieszance składników ageLOC®, która zwalcza widoczne oznaki starzenia się skóry oraz pomaga jej zachować młody wygląd. Preparaty Activating Cleansers zapewniają precyzyjną ochronę i interakcję pomiędzy silikonową głowicą urządzenia ageLOC® LumiSpa iO a skórą, by korzystanie z systemu było czystą przyjemnością.

fot. materiały prasowe

Inteligenta pielęgnacja

System ageLOC® LumiSpa iO wykorzystuje technologię Bluetooth, dzięki której może łączyć się ze specjalną aplikacją mobilną Nu Skin® Vera. Ta nowa technologia pozwala na opracowanie rytuału pielęgnacyjnego w pełni odpowiadającego potrzebom naszej skóry. Wszystko za sprawą inteligentnego coachingu i czujnikom zainstalowanym w urządzeniu, które informują o sile nacisku i szybkości wykonywanych przez nie ruchach. Aplikacja Vera pozwala też śledzić postępy pielęgnacji skóry dzięki funkcji Selfie timeline oraz przypomina o konieczności wymiany głowicy.

Urządzenie ageLOC® LumiSpa iO w kolorze Rose Gold właśnie trafiło do sprzedaży i jest dostępne u autoryzowanych dystrybutorów oraz na stronie www.nuskin.com.

Cena produktów: ageLOC® LumiSpa iO + 1 preparat oczyszczający – 1348.69 zł

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.