Drunk Elephant przedstawia nowość: serum pod oczy A-Shaba Complex Eye Serum

Innowacyjna marka pielęgnacyjna Drunk Elephant przychodzi z nowością! A-Shaba Complex Eye Serum łagodzi i zmniejsza opuchliznę nadając promienny wygląd! Kosmetyk dostępny jest w sieci perfumerii Sephora.

Nowość od Drunk Elephant

A-Shaba Complex™ Eye Serum to łagodzące i nawilżające serum pod oczy z delikatną, ale skuteczną dawką wegańskiego retinolu 0,1%, antyoksydacyjnej kofeiny 3% i peptydów miedziowych, które zwalczają drobne zmarszczki i łagodzą opuchliznę, nadając skórze wypoczęty i młodzieńczy wygląd.

A-Shaba Complex Eye SerumA-Shaba Complex Eye Serum Fot. materiały prasowe

Jak działa?

A-Shaba Complex™ Eye Serum zawiera delikatną (ale skuteczną) dawkę czystego wegańskiego retinolu 0,1%, aby poprawić elastyczność skóry, zmniejszyć widoczność drobnych linii i zmarszczek, a jednocześnie pomóc chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV i wolnych rodników. Jednocześnie kofeina 3% pomaga zmniejszyć opuchliznę wokół oczu, a peptydy miedziowe stymulują produkcję kolagenu i poprawiają elastyczność. Co jeszcze musisz wiedzieć? A-Shaba Complex™ jest opracowane z pH 5,5.

A-Shaba Complex Eye SerumA-Shaba Complex Eye Serum Fot. materiały prasowe

Jak stosować?

Delikatnie wklep jedną dawkę produktu w skórę wokół oka, w tym wzdłuż kości oczodołu. Stosuj rano i wieczorem. Zawsze używaj kremu przeciwsłonecznego o szerokim spektrum działania.

Produkt jest w 100% wolny od olejków eterycznych, silikonów i substancji zapachowych. Wegański i wolny od okrucieństwa.

Więcej o: