"Nie idź, biegnij do Pepco". Ja tak zrobiłam. Ta barankowa koszula urzeka

To wycieczka godna "zachodu". Koszula z baranka to u mnie pozycja obowiązkowa każdej jesieni. Teraz w ofercie stacjonarnej Pepco jest idealny model. Minimalistyczny, piękny i w świetnej cenie.

Nie ulega wątpliwości, że zakupy internetowe idealnie wpisują się w definicję wygody, jednak, jak wszystko, ma to swoje minusy. Pierwszym z nich jest brak możliwości dotknięcia i przymierzenia wybranej stylizacji, a drugim - okrojona oferta. Jeśli wybierzesz się na zakupy do galerii handlowej, zdecydowanie polecam zajrzeć do Pepco. Znajdziesz tam perełki, których nie ma w ofercie online! Oto jedna z nich. 

Perełka w sklepach Pepco. Tego modelu nie znajdziesz online 

Oferta Pepco jest bogata w perełki (o kraciastej koszuli przeczytasz TUTAJ), ale tę największą znalazłam dopiero w sklepie stacjonarnym. Koszula z tkaniny bouclé, czyli przypominającej misia, to idealne połączenie minimalizmu, uniwersalności i ekstrawagancji. Klasyczny krój i neutralny kolor sprawiają, że ten model wkomponuje się niemal w każdą stylizację, ale pluszowa tkanina wyróżnia koszulę i nadaje jej mniej banalnego (ale wciąż minimalistycznego) wyglądu. To właśnie za sprawą takich detali proste stylizacje zyskują na wyglądzie. 

Do zalet tego modelu zdecydowanie zalicza się: 

  • jesienna, minimalistyczna estetyka, 
  • cena - za model, który może być jednocześnie koszulą, jak i kurtką na cieplejszy jesienny dzień zapłacimy 80 złotych, 
  • wygodny, swobodny krój. 

Do minusów: 

  • dostępność - model nie jest dostępny online. 

Przy tak klarownej sytuacji, śmiało można napisać - warto! 

Tej kurtki nie znajdziesz w internetowej ofercie Pepco!Tej kurtki nie znajdziesz w internetowej ofercie Pepco! fot. pepco.pl

Podobne modele w Monnari i Top Secret.

W ofercie internetowej sklepów, podobne modele znajdziesz w Monnari i Top Secret. Kurtka z imitacji baranka pierwszej marki jest przeceniona na 183,99 (najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 183,99) i ma krój przypominający rozpinaną bluzę. Ten model wyróżniają wstawki z imitacji skóry, co jeszcze bardziej podkreśla pluszową tkaninę. 

Wyprzedaż Monnari. W ofercie kurtki na jesieńWyprzedaż Monnari. W ofercie kurtki na jesień fot. emonnari.pl

Drugi model, z Top Secret, w wyglądzie znacznie bardziej przypomina model z Pepco, jednak różni się znacząco ceną. Za ten, chociaż dostępny w internetowej sprzedaży, trzeba zapłacić 179,99. 

Kurtka 'baranek' marki Top SecretKurtka 'baranek' marki Top Secret fot. modivo.pl

Czytaj na Avanti24.pl: Ciepłe swetry na wczesną jesień z oferty znanego sklepu internetowego. Mamy perełki w niskich cenach!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.