The Odder Side: nowa kolekcja Basics Reimagined to wysoka jakość, ponadczasowość i inspiracja stylem vintage

Każda kolejna kolekcja The Odder Side pokazuje, że marka nie ustaje w poszukiwaniu coraz lepszych rozwiązań dla swoich klientek - wszystko po to, by nadać ubraniom ponadczasowy styl, który przetrwa lata. Zawsze z naciskiem na wysokiej jakości materiały i zrównoważoną produkcję. Sprawdź najnowszą kolekcję Basics Reimagined inspirowaną stylem vintage!

Kolekcja „Basics Reimagined", która stanowi część stałej kolekcji marki to wyjątkowe kroje, organiczna bawełna i inspiracja stylem vintage. Nie można nie docenić wpływu tych z pozoru prostych elementów szafy na nasz styl i to, jak czujemy się na co dzień. Właśnie dlatego marka poświęca im tak dużo uwagi. Dba o jakość, trwałość i możliwość dopasowania do każdej sytuacji. Co więcej, twarzą kampanii „Basics Reimagined" została Cecilia Zevenhek – wyjątkowa „it girl", która na zdjęciach odkrywa przed nami piękno prostoty. Zaprezentowany przez nią basic… is not so basic anymore!

Nowa kolekcja Basic Reimagined '23Nowa kolekcja Basic Reimagined '23 fot. materiały prasowe The Odder Side

Co klientki znajdą w najnowszej kolekcji?

Między innymi body Emi i Sophie, które tym razem zostały wykonane z grubszej dzianiny w prążek. Marka zrezygnowała z szarego melanżu oraz czerwieni, stawiając na klasyczną czerń oraz kolor naturalny. Topy Tiny pojawią się w beżu i graficie, natomiast topy Axel w czerni oraz złamanej bieli. W kolekcji nie mogło zabraknąć bluz. Powróci bestsellerowa Leal w kolorze czarnym oraz w nowym odcieniu szary melanż.

W oryginalnym, antracytowym kolorze pojawi się również bluza Don, która tworzy idealny zestaw z nowym modelem spodni dresowych Cece. Zobaczymy także kultowe t-shirty i longsleevy V-back w stonowanych kolorach bieli i czerni. T-shirty Vintage Premium powrócą nieco później w wersjach: natural, czarnej oraz białej. W nowej kolekcji zobaczymy również lubiany longsleeve Fender.

Nowa kolekcja Basic Reimagined '23Nowa kolekcja Basic Reimagined '23 fot. materiały prasowe The Odder Side

Nowa kolekcja Basics ReimaginedNowa kolekcja Basics Reimagined fot. materiały prasowe The Odder Side

Stworzone z miłością do planety

Marka od początku stawia na certyfikowane materiały, dlatego zdecydowała się w nim na delikatną zmianę.

Poprzedni producent nie mógł w dalszym ciągu zapewnić certyfikatu GOTS na przędze, z której powstawał Fender, dlatego szukałyśmy zastępstwa. Wiemy, że certyfikowane materiały są dla naszych klientek równie ważne, jak dla nas 

– mówi Justyna Przygońska, jedna z założycielek The Odder Side.

Zdecydowana większość produktów z linii basic w naszej marce została wyprodukowana z przędzy certyfikowanej GOTS, z czego jesteśmy bardzo dumne

– mówi Brygida Handzelewicz-Wacławek, druga z założycielek marki.

Należy dodać, że cała kolekcja została stworzona w 100% przez lokalne szwalnie oraz krawcowe, co ostatecznie pozostawia mniejszy ślad na naszej planecie.

Nowe elementy męskie

The Odder Side poszerzyło także męską linię basic, która cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że zostaje z marką na dłużej. Panowie znajdą dla siebie bluzę Tony w nowym kolorze szary melanż oraz t-shirty Spade w kolorze czarnym i białym.

Nowa kolekcja Basic Reimagined '23Nowa kolekcja Basic Reimagined '23 fot. materiały prasowe The Odder Side

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.