Nowoczesna 50-tka. Jak dobrze wyglądać w kwiecie wieku? Warto zacząć od tych 3 kroków

Jak modnie ubierać się po 50-tce? Nie ma jednej sprawdzonej recepty na sukces, ale te modele doskonale pokazują, że kobiety dojrzałe mogą być trendy. Warto zacząć od tych 3 rzeczy!

Moda dla dojrzałych kobiet często jawi się jaka nudna i mocno przeciętna. Jak więc wprowadzić nieco życia do stylizacji 50-tek bez odbierania im elegancji, powagi i stylu? Poniżej przykład jak znana marka połączyła nowoczesność i klasykę. 

Wzorzysta spódnica Wólczanka. 60% tańsza, a jaka piękna 

Plisowana spódnica midi to przykład najklasyczniejszej odzieży, która, chociaż wciąż lubiana, mogła nam się już nieco opatrzeć. I chociaż różowe, czarne i beżowe modele, owszem, miały prawo się znudzić, nie musimy rezygnować z wygodnych i znanych krojów na rzecz ekstrawagancji. 

Czasem wystarczy delikatna tylko odmiana. Tę spódnicę marki Wólczanka wyróżnia wzór. Chociaż ani on, ani nawet jego kolorystyka nie są nawet na granicy ekstrawagancji, jest on na tyle charakterystyczny, że z powodzeniem urozmaici niejedną stylizację. Kolorystyka, chociaż stonowana, kontrastuje ze sobą tworząc przepiękną jesienną pozycję. 

Wzorzysta spódnica jest jednocześnie klasyczna i nowoczesnaWzorzysta spódnica jest jednocześnie klasyczna i nowoczesna fot. wolczanka.pl

To prosty sposób na podkręcenie stylizacji po 50-tce

Pozostając przy klasycznych fasonach, ale w wydaniu 50+, nie ma lepszej kurtki dla kobiet dojrzałych niż ramoneska. Odmładza, dodaje pazura i charakteru, a jednocześnie jest na tyle praktyczną i uniwersalną pozycją, że założysz ją do wszystkiego. Szczególnie proste w wystylizowaniu będą czarne lub brązowe modele, które na okres jesienny są idealne. Mimo że kurtka jest doskonale znana i raczej minimalistyczna w wyglądzie, w wydaniu 50+ zyskuje charakteru. 

Ramoneski w wydaniu 50+ wyglądają rewelacyjnieRamoneski w wydaniu 50+ wyglądają rewelacyjnie fot. Spotlight

Jak się wyróżnić po 50-tce? Oryginalny kolor! 

To sposób nie tylko dla dojrzałych kobiet, ale dobra rada dla wszystkich - odpowiednio dobrany do typu naszego wyglądu kolor potrafi całkowicie odmienić wygląd. Analiza kolorystyczna to coraz powszechniejsza usługa, która pozwoli ci najpiękniej podkreślać atuty wyglądu i odzyskać pewność siebie. Wyrazisty, dobrze dobrany kolor cię wyróżni, niezależnie od stylizacji, którą masz na sobie! 

Czytaj na Avanti24.pl: Top 5 półbutów z Zary na końcówkę lata i jesień. Jedne z nich mają aż dwa bardzo modne detale

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.