Garniturowe paznokcie to najnowszy trend na jesień 2023. Noszą je J.Lo i Camila Cabello

Elegancki, z klasą i nieco w stylu retro manicure - tuxedo nails - to teraz najgorętszy trend! Stylizacja, która wyszła spod ręki ulubionego stylisty gwiazd, Toma Bachika, stała się wiralem i inspiracją dla wielu celebrytek i nie tylko.

Garniturowe paznokcie (tzw. tuxedo nails) są najnowszym i jednym z pierwszych trendów na jesień 2023. Już sama nazwa wskazuje na to, że to poważna, schludna i elegancka stylizacja. Zobacz, jak wygląda trend, który noszą największe gwiazdy! 

Stylista gwiazd dyktuje trendy na jesień 2023

Tom Bachik, jeden z najsłynniejszych "paznokciowych" stylistów gwiazd, ma pod opieką dłonie światowej sławy. Do jego stałych klientek należy Selena Gomez, Camila Cabello, no i Jennifer Lopez. Ta ostatnia stała się także inspiracją dla najnowszego trendu tuxedo nails. Więc można z góry założyć, że to idealna stylizacja dla "boss lady". 

Garniturowe paznokcie na jesień

Ta czarno-biała stylizacja, może być wykonana nie tylko w jeden sposób. W pierwotnej wersji przedstawiana jest jako odwrócony french - czarna baza i biała końcówka wyglądają oldschool'owo, elegancko i niebanalnie. To właśnie ta interpretacja stała się hitem sieci i sprawiła, że kobiety zainteresowały się trendem. 

 

Stylizacja, która stała się wiralem w zaledwie tydzień, już doczekała się innych wersji. Ciekawą, która również jest spod ręki Toma Bachika, nosi Camila Cabello. Połowa paznokcia to klasyczny mleczno-biały french, z kolei druga jest pomalowana na czarno. Ten asymetryczny manciure, wciąż elegnacki, ma w sobie nieco więcej nowoczesności. 

 

Czytaj na Avanti24.pl: Piękne ażurowe swetry z wyprzedaży. TOP 3 modele na różne okazje i sezony. Już za 30 złotych

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.