Mało kto ma odwagę, by nosić te koszule. To HIT czy KIT na nadchodzącą jesień?

Modowe trendy zmieniają się w bardzo dynamicznym tempie. Choć jeszcze nie dawno wśród nich widoczne były głównie odkryte topy czy ażurowe komplety, to obecnie najnowsze trendy sięgają już głównie mody jesiennej. Te koszule będą królowały w nadchodzącym sezonie!

Wiele pokazów mody, prezentujących kolekcje ubrań na jesień i zimę 2023 już za nami! Trendy, które w finale okazują się być modowymi hitami, nie rodzi się jednak bezpośrednio na wybiegach mody. Wiele z nich swój zalążek ma wśród street stylowych stylizacji. Ważne jest więc nie tylko to, co zostanie zaprezentowane na danym pokazie mody, ale także to jak na dany pokaz ubiorą się zaproszeni goście. W tym sezonie wiele kobiet zdecydowało się na... przeskalowane koszule! 

Oversizowe koszule z bufiastymi rękawami – czy będzie to nowy HIT na jesień 2023? 

Przeglądając street stylowe zdjęcia czy media społecznościowe, natrafić można na jeden przewijający się w wielu stylizacjach element damskiej garderoby. Są nim przeskalowane koszule z bufiastymi rękawami.

Koszula z bufiastymi rękawamiKoszula z bufiastymi rękawami Fot. Spotlight

Ogromne, oversizowe koszule to trend, którego dotychczas nie było zbyt dużo wśród światowej mody. Choć modele posiadające ozdoby, falbany, kokardy czy kwiaty w okolicach dekoltu już od kilku sezonów obecne były w sklepach odzieżowych, to nigdy nie przybierały one przeskalowanej formy. 

Koszula z bufiastymi rękawamiKoszula z bufiastymi rękawami Fot. Spotlight

Czy przeskalowane eleganckie koszule staną się hitem nadchodzącej jesieni?

Oversizeowe koszule z bufiastymi rękawami to element garderoby, który zdecydowanie ma szansę aby stać się jednym z mikro trendów nadchodzącej jesieni. Wydaje się jednak, że będzie to jedynie chwilowa moda, bądź element garderoby noszony włącznie przez prawdziwych trendsettrów. Nie jest to jednak ubranie, które według mnie, miało by szansę na stanie się prawdziwym mainstreamowym hitem.

Więcej o:
Copyright © Agora SA