Te dziwne buty powoli podbijają Instagram. Będą nowym modowym hitem? W Sinsay już za 30 zł

Pojawienia się tego rodzajów buty wśród modowych trendów chyba nikt się nie spodziewał. To jednak nie przeszkodziło im w staniu się jednym z najbardziej pożądanych rodzajów obuwia w całej branży modowej. Mesh slippers - HIT czy KIT nadchodzącego sezonu?

Ten rodzaj butów jest pożądany przez niemal wszystkich fanów mody i już teraz coraz liczniej pojawia się w mediach społecznościowych. Mowa o mesh slippers czyli pantofelkach wykonanych z siateczki. Czym charakteryzują się te niezwykle popularne buty

 

Niektóre z dostępnych na rynku przypominają rajstopy lub prześwitujące skarpetki. Innym natomiast nieco bliżej w wyglądzie do popularnych niegdyś kabaretek. Wszystkie z nich mają jedną wspólną cechę – niedługo zrobi się o nich bardzo głośno! 

Te buty są dziwne i bardzo oryginalne. Mesh slippers to jeden z tych trendów, którego nadejścia nikt się nie spodziewał

Dziwne, oryginalne i można by nawet powiedzieć brzydkie buty to coś, co od zawsze przyciągało uwagę trendsetterów lub po prostu fanów mody. Faktycznie, im bardziej oryginale są dane buty, tym lepiej są one w stanie, przyciągnąć wzrok, podkręcić całą stylizację i nadać jej niepowtarzalnego charakteru. 

 

Nic więc dziwnego, że odkąd pierwsze modele mesh slippers pojawiły się wśród popularnych modowych marek, cała branża modowa wręcz oszalała na ich punkcie. Choć swoje początki, siateczkowe buty miały w dość drogich markach odzieżowych takich jak Khaite czy Christopher Esber, to już teraz doczekały się one swoich znacznie tańszych, sieciówkowych zamienników.

Na punkcie tych butów oszalała cała branża modowa! Ich budżetowa wersja dostępna jest za 30 zł w Sinsay

Mesh Sippers to buty, które niewątpliwie stanowią niezwykle oryginalny element garderoby. Są one w stanie podkręcić wiele stylizacji. Choć większość kultowych modeli butów typu mesh slippers pochodzi od znanych i dość drogich marek modowych, to już teraz ich budżetowe wersje pojawiły się w kilku popularnych sklepach odzieżowych.

Mesh slippersMesh slippers Fot. Sinsay

Model siateczkowych balerinek z kwadratowym noskiem pojawił się między innymi w sklepie Sinsay. Ich cena to niecałe 30 zł!  Zdecydowanie jest to więc nie lada modowa gratka dla wszystkich fanów mody, którzy nie dysponują zbyt dużym budżetem.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA