Romans lata z jesienią, czyli nowa kolekcja polskiej marki Lobos. Dobrze znane bestsellery zaskakują kolorami

Polska marka Lobos lubi zaskakiwać klientów. W ich ofercie właśnie pojawiły się torebki z nowej linii pre-fall 2022. Co tym razem przygotował dla klientów znany brand? Odpowiadamy.

Mimo że lato już za nami, nie rezygnujemy z barw, które przywodzą na myśl ostatnie wakacje. Udowadnia to polska marka Lobos, która właśnie zaprezentowała nową kolekcję pre-fall 2022. W ofercie brandu pojawiły się bestsellerowe torebki w zupełnie nowych kolorach. Model Capri to jeden ze sztandarowych produktów marki, który teraz dostępny jest w różowej, czekoladowej oraz kanarkowo-żółtej barwie.

Nowa kolekcja LobosNowa kolekcja Lobos Mat. prasowe Lobos

Pierwotnie Capri miała być etui na okulary, do którego można włożyć kartę czy klucze, kiedy wychodzisz na krótki spacer. Okazało się, że nasze Klientki pokochały ten model, nosząc go na co dzień.

- zdradziła Monika Cisło, właścicielka i projektantka marki Lobos. Klientki firmy mogą skusić się także na nową odsłonę shopperki ETNA, która dostępna jest w kolorze czekoladowym oraz cappuccino. Wspomnienia z wakacji nad morzem przywoła zaś beżowa MINI Q z przypinką z motywem muszli.

Nowa kolekcja LobosNowa kolekcja Lobos Mat. prasowe Lobos

Kolekcja dostępna jest już w sklepie internetowym Lobos.

Zobacz też: najpiękniejsze płaszcze na jesień 2022.