Komfortowe bluzy dla dojrzałych kobiet - modele w atrakcyjnych cenach

Beata Aduckiewicz
30.03.2018 16:00
bluzy 50

bluzy 50 (bluzy 50)

Masz ochotę założyć czasem coś bardzo wygodnego, co będzie dobrze wyglądać? Jeśli tak, zdecyduj się na wygodną bluzę!

Sportowy styl ma wiele zalet - komfort, interesujące fasony ubrań oraz dobry styl. Jeśli nie do końca przekonują cię sportowe ubrania, spróbuj chociaż raz zestawić sportową bluzę z ulubionymi jeansami, a w mig zakochasz się w tym zestawieniu. Ponadto bluza odmłodzi twój styl! Dziś mamy dla ciebie przegląd najładniejszych modeli z wiosennych kolekcji: 

 

Stonowane bluzy dla dojrzałych kobietStonowane bluzy dla dojrzałych kobiet / fot. livingly.com, materiały partnerów

Bluza w stonowanym kolorze może stać się elementem stylizacji codziennej i nie tylko. Z powodzeniem zestawisz ją także z żakietem, nawet jeśli ma ona kaptur. Nie bój się wplatać sportowe ubrania do swoich wyjściowych stylizacji. Możesz otrzymać bardzo ciekawy efekt. Obecnie dresy nosi się nawet do szpilek, więc warto zaryzykować. 

Bluzy kolorowe 

Bluzy koloroweBluzy kolorowe / fot. fasbest.com, materiały partnerów

A może wolisz dodać swojej stylizacji odrobiny koloru? Jeśli tak, zdecyduj się na kolorową bluzę. Nie musi to być jaskrawa barwa. Możesz też wybrać delikatne pastele, które sprawią, że zestawienie nabierze uroku. Aby trochę stonować taką bluzę, zestaw ją z ciemniejszym dołem i ciemnymi dodatkami. 

Bluzy rozpinane 

Bluzy rozpinaneBluzy rozpinane / fot. gap.com, materiały partnerów

Rozpinana bluza to bardzo dobry pomysł na wiosnę. Może pełnić funkcję okrycia wierzchniego albo być po prostu zapinaną bluzką. Pod bluzę możesz założyć T-shirt, ciekną bluzkę lub top. Jeśli model ma kaptur, to będzie stanowił dodatkową ochronę przed kapryśną, polską pogodą

Więcej wygodnych bluz idealnych na wiosnę znajdziesz w przeglądzie poniżej.

Więcej o: