Cat Footwear - wieloletnia tradycja i najwyższa jakość. Przegląd wiosennej kolekcji obuwia

KS
03.04.2019 12:00
Obuwie Caterpillar dla mężczyzn

Obuwie Caterpillar dla mężczyzn (fot. materiały producenta)

Caterpillar od lat oferuje najwyższą jakość i przestrzega najwyższych standardów podczas produkcji - zarówno maszyn budowlanych, jak i obuwia i akcesoriów sygnowanych logiem Caterpillar. Wybraliśmy dla was kilka najciekawszych modeli obuwia na wiosnę.

Caterpillar - krótko o marce

Caterpillar to marka o niemal stuletniej historii. Założona została w 1925 roku i od początku stawiała na najwyższą jakość. Dzisiaj firma zatrudnia niemal 100 tysięcy osób, a jej fabryki znajdziemy w 14 krajach na całym świecie. Logo marki jest widoczne na 400 różnych typach produktów - od ciężarówek i maszyn budowlanych, przez obuwie robocze, aż po modne, miejskie obuwie męskie, damskie oraz akcesoria. Produkcją butów marka zajęła się w 1990 roku, stawiając przede wszystkim na wytrzymałość.

Cat Footwear - buty męskie z charakteremCat Footwear - buty męskie z charakterem fot. materiały partnera

Obuwie Cat Footwear dla mężczyzn

Obuwie męskie Cat Footwear jest mocne, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. To zdecydowanie zakup na lata, dlatego buty warte są swojej ceny. W ofercie znajdziemy zarówno trapery, sneakersy, jak i lekkie półbuty, które świetnie sprawdzą się wiosną i wczesną jesienią. Obuwie tej marki charakteryzuje oszczędna, minimalistyczna forma - nie znajdziemy na nich zbędnych zdobień. Dzięki temu modele są uniwersalne i świetnie sprawdzają się w codziennych sytuacjach, pasując do niemal każdego stroju. Swoją surowością wyróżniają się na tle innych męskich butów, ale tym samym podkreślają wysoką jakość zastosowanych materiałów i technologii produkcji. Buty Cat to propozycja dla mężczyzn, dla których jakość jest podstawowym wyznacznikiem, a najnowsze trendy stawiają na dalszym planie.

Obuwie Cat Footwear dla mężczyznObuwie Cat Footwear dla mężczyzn fot. materiały partnera

Więcej o: