Bokserki Cristiano Ronaldo - ulubiona bielizna gwiazdy Realu to hit!

KZ
29.05.2018 10:23
Cristiano Ronaldo - bokserki

Cristiano Ronaldo - bokserki (Źródło: www.instagram.com/cr7underwear/)

Cristiano Ronaldo po raz kolejny zakończył sezon z pucharem Ligi Mistrzów. W męskim świecie jest wyznacznikiem umiejętności sportowych, ale też stylu. Jego ulubione bokserki to hit internetu. Wiemy, gdzie je kupić w dobrej cenie.

Bokserki Cristiano Ronaldo

Nie wszyscy mogą pochwalić się taką rzeźbą ciała, jak Cristiano Ronaldo, ale każdy może nosić bieliznę sygnowaną nazwiskiem piłkarza. Ulubione bokserki Cristiano są dopasowane i mają lamówkę z napisem lub znaczkiem CR7. Piłkarz nie raz pozował w nich do sesji zdjęciowych, pokazując umięśnione ciało. Lamówka z napisem dobrze wygląda w połączeniu z jeansami lub krótkimi spodenkami, ale nie powinno się jej ostentacyjnie wysuwać na wierzch. Efekt ma być naturalny i spontaniczny. Poniżej znajdziesz bokserki Cristiano Ronaldo w jednolitych wariantach, czyli takie, które najbardziej lubi gwiazda Realu.

Metroseksualny styl Cristiano Ronaldo nieraz budził kontrowersje. Jedni biorą pod lupę jego włosy, inni nieco "naciągany" uśmiech. Nie ma jednak wątpliwości, że piłkarz jest trendsetterem, a wszystko, co nosi znaczek CR7, to hit sprzedażowy. Cristiano Ronaldo sygnuje swoim nazwiskiem również buty, ubrania, perfumy i inne.

Kto ubiera Jamesa Bonda? Odkrywamy tajniki garderoby 007

Więcej o: