Eleganckie półbuty męskie

Adrianna Olejnik
05.02.2018 13:00
półbuty męskie

półbuty męskie (Fot. materiały partnerów)

Półbuty, czyli niezawodne obuwie pasujące na wiele okazji, to praktyczne i wiecznie modne rozwiązanie dla każdego faceta. Zobacz przegląd półbutów w stonowanych kolorach, które będą świetnym dopełnieniem eleganckich i casualowych zestawów.

Moda męska nie zmienia się tak dynamicznie jak damska, lecz zdecydowanie można mówić o trendach, które oddziałują na to, co noszą dbający o swój wygląd mężczyźni. Jeśli chodzi o obuwie, a konkretnie najbardziej popularne i uniwersalne skórzane półbuty, moda również zmieniła się w ciągu ostatnich lat. Półbuty, które nosi się zarówno do eleganckich ubrań, jak i codziennych zestawów, powinny być jak najbardziej klasyczne. Zapominamy o wydłużonych czubach, szerokich podeszwach i kolorowych przeszyciach, które święciły triumfy jeszcze dekadę temu. Obecnie stawiamy na klasykę: zaokrąglone noski, brązy lub czerń, ewentualne zdobienia, takie jak w modnych brogsach - to pożądane cechy idealnych półbutów. 

 

W zależności od ich przeznaczenia, półbuty wybieraj według prostego schematu. Ciemniejsze i proste modele będą idealnie pasowały do eleganckich spodni i koszul, a bardziej ozdobne świetnie dopełnią casualowe zestawy z chinosami i kardiganem. By ułatwić ci zadanie, przygotowaliśmy przegląd wiecznie modnych i praktycznych półbutów na wiele okazji. 

Więcej o: