Modne fryzury męskie - trendy na najbliższy sezon

Szukacie inspiracji, jak odmienić swoją fryzurę? Mamy dla was kilka propozycji najmodniejszych fryzur na ten sezon.

Krótkie fryzury męskie

Fryzury, które wyjątkowo nam się spodobały to te, które stawiają na praktyczność. Jednocześnie nie brakuje im modnego akcentu. Królują przede wszystkim ciekawie ułożone włosy. Może to być zaczesana do tyłu góra lub bardziej swobodna, nieco romantyczna fryzura. Dla tych panów, którzy preferują minimalizm polecamy bardzo krótkie militarne cięcia oraz luźne, naturalne stylizacje włosów.

Krótkie fryzury męskieKrótkie fryzury męskie kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. designmag.fr

Przystrzyżone boki

Krótsze boki to zdecydowanie jeden z najmocniejszych trendów tego sezonu. Możemy wykorzystać go na wiele sposobów – dobrze wygląda zarówno lekkie skrócenie boków względem góry (np. tzw. pompadour z przedziałkiem na bok)jak i wygolenie ich na minimalną długość. Modne są także niewielkie koczki „na samuraja”.  Jeżeli wybierzemy fryzurę z przystrzyżonymi bokami, to możemy również pokusić się o to, by ciekawie wystylizować górę. Dzięki temu połączymy dwa najmodniejsze trendy tego sezonu, a efekt z pewnością będzie przyciągał uwagę.

Przystrzyżone bokiPrzystrzyżone boki kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. mannenkapsel18.info

Co dla zwolenników dłuższych włosów?

Miłośnicy dłuższych włosów również znajdą coś dla siebie. Wśród najmodniejszych długich fryzur dla mężczyzn nie mogło zabraknąć męskiego boba. Taka fryzura dodaje nieco młodzieńczego wyglądu i świetnie sprawdzi się dla panów z nieco zbyt okrągłą twarzą. Zwolennicy długich włosów mogą je również zaczesać do tyłu. Mężczyźni, którzy szukają bardziej oryginalnego wizerunku mogą również wygolić bok lub oba.

Męskie fryzury - długie włosyMęskie fryzury - długie włosy kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. photo.gala

Jakie modne fryzury męskie przypadły wam do gustu? Naszym zdaniem najlepsze są te, które nie wymagają od nas na co dzień zbyt wiele uwagi. Lubimy praktyczne rozwiązania, dzięki którym codziennie jesteśmy gotowi do wyjścia w kilkadziesiąt sekund. Jednak jeżeli lubicie stylizować fryzurę, koniecznie sprawdźcie akcesoria, które na pewno ułatwią to zadanie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.