Niebanalne jeansowe stylizacje na co dzień i nie tylko

Jeans to ponadczasowo modny materiał, który zawsze się sprawdza. Szukasz inspiracji na jeansowe stylizacje? Zobacz nasze propozycje.

Czy znasz kogoś, kto nie posiada w swojej szafie ubrań z jeansu? My chyba nie znamy. Materiał ten jest tak lubiany i popularny, że każdy z nas chętnie go zakłada. Z jeansem można stworzyć naprawdę wiele ciekawych zestawień na różne okazje. Postanowiliśmy więc stworzyć trzy niebanalne stylizacje z jeansowymi ubraniami . Zobacz i zainspiruj się!

Total jeans 

Jeans total look / kolaż redakcja, materiały partnerówJeans total look / kolaż redakcja, materiały partnerów Jeans total look / kolaż redakcja, materiały partnerów Jeans total look / kolaż redakcja, materiały partnerów

Od jakiegoś czasu bardzo modne są stylizacje denim total look . Właśnie dlatego w pierwszym zestawieniu połączyliśmy jasną koszulę jeansową o nietypowym designie z ciemnymi spodniami jeansowymi. Do tego dobraliśmy jeszcze granatowe buty sportowe oraz stylowy zegarek.

Kurtka jeansowa i bluza 

Kurtka jeansowa i bluza / kolaż redakcja, materiały partnerówKurtka jeansowa i bluza / kolaż redakcja, materiały partnerów Kurtka jeansowa i bluza / kolaż redakcja, materiały partnerów Kurtka jeansowa i bluza / kolaż redakcja, materiały partnerów

W drugim zestawieniu wykorzystaliśmy kurtkę jeansową , którą w tym sezonie można połączyć z ciepłą bluzką w jakimś mocnym kolorze. My wybraliśmy czerwony model. Bluzę i kurtkę możesz połączyć z czarnymi spodniami dresowymi. Do tego dobierz wygodne półbuty oraz modną, męską biżuterię. Na luzie i stylowo.

Szare jeansy na elegancko 

Jeans na elegancko / kolaż redakcja, materiały partnerówJeans na elegancko / kolaż redakcja, materiały partnerów Jeans na elegancko / kolaż redakcja, materiały partnerów Jeans na elegancko / kolaż redakcja, materiały partnerów

Na koniec elegancka stylizacja z modnymi w tym sezonie szarymi jeansami . Połączyliśmy je z różową koszulą wykonaną z przyjemnego w dotyku materiału. W tej stylizacji masz dwie opcje - możesz zdecydować się na buty sportowe albo eleganckie półbuty. Całość uzupełnij zegarkiem oraz bransoletką.

Więcej modnych ubrań z jeansu znajdziesz poniżej:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.