Te jeansy Meghan Markle zrobiły furorę. Marka nie nadąża z produkcją

Adrianna Olejnik
19.03.2018 14:30
jeansy Hiut Denim

jeansy Hiut Denim (Fot. www.hiutdenim.co.uk)

Nie od dziś wiadomo, że to, co założy Meghan Markle od razu staje się obiektem pożądania tysięcy fanek. Nie inaczej stało się w przypadku jeansów, które przyszła księżna założyła w czasie wydarzenia odbywającego się na zamku w Cardiff.

Cardigan to niewielkie miasteczko w Walii. Niegdyś słynęło z rzemiosła - 400 mieszkańców utrzymywało się z szycia jeansowych spodni. Manufaktura, produkująca 35 000 par w tygodniu, przez trzy dekady zapewniała miastu sławę i utrzymanie. Z dnia na dzień fabrykę zamknięto, a Cardigan straciło rozgłos i źródło utrzymania. Wskrzesić produkcję ulubionych spodni świata postanowiono niedawno, a Meghan Markle z chęcią sięgnęła po parę jeansów z kolekcji Hiut Denim Company, rozsławiając tym samym markę, która dopiero co rozkręca swoje działanie po wieloletniej przerwie.

jeansy Meghan Marklejeansy Meghan Markle Fot. www.instagram.com/meghan_markle

Zwykłe czarne rurki, które Meghan Markle połączyła z żakietem, płaszczem i eleganckimi botkami robią furorę. Hiut Denim nie nadąża z produkcją kolejnych modeli spodni (po nowym otwarciu firmy produkują ich tylko 150 par tygodniowo), fanki niemalże biją się o pierwszeństwo w zakupie jeansów, które w przeliczeniu na złotówki kosztują około 800 złotych. Co sądzicie o spodniach z matką Hiut Denim? My doszłyśmy do wniosku, że działanie tak zwanego "efektu Meghan" przeszło nasze najśmielsze oczekiwania!