Jak gwiazdy przygotowują się na czerwony dywan? Urodowe triki!

Oscarowa gala zbliża się wielkimi krokami, jak co roku budząc wiele emocji. Jedni obstawiają zakłady, kto wygra, inni, podobnie jak my, emocjonują się tym, jak będą wyglądać gwiazdy kina w tę wyjątkową noc. Sprawdziłyśmy, jak aktorki Hollywood przygotowują się do wejścia na czerwony dywan. Wiemy, jakich kosmetyków używają Emma Stone, Blake Lively i Mandy Moore, by błyszczeć w obiektywie fotografów.

Emma Stone i koreańska pielęgnacja

Emma Stone to najbardziej lubiana aktorka młodego pokolenia. Jej brawurowe role w "Służących" czy uwielbianym przez wszystkich "La la land" już przeszły do historii kina. Emma zachwyca nie tylko kunsztem aktorskim, lecz również olśniewającą urodą. Gdzie tkwi sekret świeżej i promiennej urody rudowłosej gwiazdy? W koreańskich kosmetykach! Emma Stone jest fanką wszelkiego typu nawilżających maseczek w płachtach, które z chęcią stosuje również przed elegancką galą. 

Emma StoneEmma Stone Fot. www.instagram.com/rachelgoodwinmakeup / kolaż avanti24 / materiały partnerów

Blake Lively i idealna fryzura

Blake Lively to ikona oskarowej mody. Znana z filmu "Wiek Adaline" aktorka prezentuje się idealne na każdej gali. Podziwiamy z zachwytem jej kreacje, lecz nietrudno zauważyć, że piękne blond włosy Lively również zawsze wyglądają perfekcyjnie. Odpowiednia pielęgnacja oraz utrwalenie fryzury to klucz do sukcesu gwiazdy. Styliści Blake używają kosmetyków marki L'Oreal, które zapewniają aktorce piękną fryzurę przez cały wieczór - zarówno na gali, jak i później, na hucznym afterparty. 

Blake LivelyBlake Lively Fot. www.instagram.com/blakelively / kolaż avanti24 / materiały partnerów

Mandy Moore i perfekcyjny manicure

Pamiętacie "Szkołę uczuć"? My do dziś wspominamy z rozrzewnieniem miłosne perypetie granej przez Mandy Moore Jamie. Choć film to już historia (od premiery minęło ponad 16 lat), to Mandy nadal stawia na naturalność, nawet na czerwonym dywanie. Gwiazda współpracuje z marką Essie, która dba o piękny wygląd jej dłoni i paznokci. Kosmetyki i lakiery Essie to bogata oferta kolorystyczna oraz przystępne ceny. 

Mandy MooreMandy Moore Fot. www.instagram.com/mandymooremm / kolaż avanti24 / materiały partnerów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.