Podróż w perfekcyjnym stylu. Podoba ci się walizka Małgorzaty Rozenek? Teraz kupisz ją taniej!

Małgorzata Rozenek żyje w ciągłym ruchu. Osoby śledzące jej profile w mediach społecznościowych z pewnością wiedzą, że celebrytka sztukę pakowania i podróżowania opanowała do perfekcji. W domu, na ekranie czy w podróży - Małgorzata Rozenek wie, jak wyglądać stylowo. Odpowiednie ubranie, jak również pasujący do stylizacji bagaż, to klucz do stylowego sukcesu.

Walizka w kolorze rose gold

Przeglądając zdjęcia Perfekcyjnej Pani Domu nie sposób nie zwrócić uwagi na jej częste wyjazdy. Chwile uwiecznione na lotnisku lub w hotelach to stałe punkty w życiu celebrytki, którymi chętnie dzieli się ze swoimi fanami. Naszą uwagę, oprócz pięknych wnętrz i oryginalnych stylizacji Małgorzaty Rozenek, zwrócił jej bagaż. Walizki w modnym i nietypowym kolorze różowego złota to nie projekt zagranicznego domu mody. Bagaż pochodzi z kolekcji Wittchen i możesz kupić go, nie ruszając się z domu - znalazłyśmy ten model w promocyjnej cenie. Koniec sezonu to świetna okazja, by uzupełnić swój bagaż o porządną, wytrzymałą walizkę w dużo niższej cenie.

Fot. www.instagram.com/m_rozenek / kolaż avabnti24 / materiały partnerów

 

Jak widać, Małgorzata Rozenek w czasie letnich podróży często wybiera różowo-złoty model walizki Wittchen z kolekcji Wavy Line. Stworzona z wytrzymałego tworzywa ABS, wyposażona w teleskopową rączkę i cztery kółka ułatwiające manewrowanie, walizka to najlepszy wybór, jeśli chcesz podróżować wygodnie i stylowo. Pierwotna cena to 599 złotych, teraz możesz kupić ją o ponad 200 złotych taniej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.