Marcowe "Avanti" z kuponami rabatowymi do -80% i konkursem na "Weekend Zniżek"

Redakcja
27.02.2020 16:50
Okładka Avanti

Okładka Avanti (Avanti)

W marcowym numerze "Avanti" znajdziecie ponad 250 kuponów rabatowych na zakupy w sklepach stacjonarnych i online w całej Polsce. Dodatkowo przygotowaliśmy konkurs, w którym wygrać można pieniądze na dowolne zakupy. Najnowsze wydanie będzie dostępne w sprzedaży od 28 lutego br.

Avanti okładka marzec 2020Avanti okładka marzec 2020 Fot. Avanti

Redakcja „Avanti” zaprasza na akcję rabatową „Weekend Zniżek”, która odbędzie się w od 19 do 21 marca br. Czytelnicy znajdą kupony zniżkowe do -80% na zakupy w galeriach handlowych, outletach Factory, sklepach online oraz stacjonarnych w całej Polsce. Adresy sklepów w których obowiązuje „Weekend Zniżek” oraz regulamin akcji dostępny na www.weekendznizek.pl. Aby skorzystać z wybranych zniżek, wystarczy okazać kupon wycięty z pisma w sklepie stacjonarnym, a w sklepie internetowym - wpisać w odpowiednim polu kod podany na kuponie.

Z okazji akcji zakupowej „Avanti” ogłasza konkurs, w którym można wygrać do 1500 zł na dowolne zakupy. Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie?

Zrób zdjęcie z marcową okładką Avanti (selfie lub flat lay) i wrzuć je na swój profil na Instagramie. Na zdjęciu i w poście oznacz @avanti_magazyn i zachęć kreatywnie swoich obserwatorów do wzięcia udziału w Weekendzie Zniżek. Pamiętaj aby profil był publiczny! Inaczej nie zobaczymy zgłoszenia. Nagrodzimy najbardziej kreatywne posty.

Nagrody: 500 zł, 1000 zł, 1500 zł na dowolne zakupy.

REGULAMIN KONKURSU

Co ponadto w numerze?

W tym numerze redaktorki magazynu przedstawiają dynamiczne i oryginalne trendy na nadchodzącą wiosnę - dżins w nowoczesnej, nieoczywistej odsłonie oraz wszechobecny oversize. Stylistyczną inspiracją sezonu będzie natomiast przeszłość - lata 60. i proste, geometryczne sukienki Audrey Hepburn, przesycone wonią paczuli dzwony lat 70., stroje „new romantic” lat 80. oraz kicz i przepych sprzed 30 lat, czyli wszystko co podkreślało wysokie aspiracje kobiet tamtej dekady.

Ten numer już w sprzedaży!