Listopadowe "Avanti" z kuponami rabatowymi na zabiegi w salonach kosmetycznych

Wybór najmodniejszych fasonów kurtek, porady jak stworzyć mono look i z czym łączyć kratę oraz kupony zniżkowe na zabiegi i zakupy w salonach kosmetycznych w najnowszym wydaniu "Avanti", które ukaże się na rynku w piątek, 26 października br. Miesięcznik będzie można kupić również w wersji z jednym z trzech kosmetyków do wyboru - rozświetlaczem, mascarą lub błyszczykiem.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli lubisz modę, tutaj możesz wypróbować nasz nowy newsletter >>>

Moda może być świetnym antidotum na listopadowy spleen. Dlatego mamy dla Was superenergetyczne stylizacje w mocnych kolorach, cudowne jesienne kraty i ciepłe puchówki

– pisze we wstępie do listopadowego „Avanti” Marta Kulczycka, redaktor naczelna pisma. 

Najnowszy numer miesięcznika przedstawia królujący na wybiegach kolor i to w wydaniu total look, opowiada o inspiracjach modą serialową oraz radzi, jak nosić jesienne trendy: paloną żółć, żakard, sukienki boho i spodnie w prążki. Wielbicielkom brytyjskich klimatów redakcja podpowiada, z czym i jak łączyć supermodną w tym sezonie kratę – temat listopadowego „Avanti”. Z kolei czytelniczki planujące zakup kurtki lub płaszcza znajdą największy na rynku wybór najmodniejszych i praktycznych fasonów: 41 modeli kurtek puchówek.

Listopadowe 'Avanti' z kuponami rabatowymi na zabiegi w salonach kosmetycznychListopadowe 'Avanti' z kuponami rabatowymi na zabiegi w salonach kosmetycznych Avanti

Jesień to dobry czas nie tylko na uzupełnienie szafy, ale też zadbanie o urodę w gabinetach kosmetycznych. W nowym numerze „Avanti” znaleźć będzie można przegląd nowości z gabinetów medycyny estetycznej. Redakcja przygotowała aż 102 kupony rabatowe na zabiegi w salonach kosmetycznych, zakupy oraz na pobyt w hotelach – zniżki do 67 %. W dziale Uroda czytelniczki „Avanti” znajdą ponadto test kremów odżywczych, ABC pielęgnacji paznokci oraz jesienno-zimowe trendy w stylizacji włosów. Dowiedzą się również, jak stworzyć idealny makijaż w kolorze czekolady.

Najnowszy numer „Avanti” na rynku od piatku 26 października br. w cenie 5,99 zł. Wersja magazynu z jednym z trzech kosmetyków marki Celia do wyboru – rozświetlaczem, mascarą lub błyszczykiem – będzie kosztowała 7,99 zł.

Więcej o:
Copyright © Agora SA