Top Secret for Avanti po raz siódmy

Współpraca marek Top Secret i Avanti ma już swoją tradycję i silą pozycję. Siódma kolekcja TOP SECRET for Avanti jest wizerunkowo-marketingowym przedsięwzięciem promującym oba brandy.

TSTS Top Secret Avanti Top Secret Avanti

Zdjęcia z sesji zdjęciowej prezentującej ten projekt publikowane są na okładce i łamach październikowego magazynu Avanti, witrynach wszystkich sklepów Top Secret i w sklepie internetowym topsecret.pl. Ubrania dodatkowo oznaczono specjalną informacyjną zawieszką. Kolekcja dostępna jest w sklepach Top Secret i w sprzedaży online od 29 września 2017. Czytelniczki Avanti aż do 26 października mogą skorzystać ze specjalnego 30% rabatu, który ma dodatkowo zachęcić do zakupu tej limitowanej linii. Kolekcja zyskała również promocję w tytułach prasowych i na portalach wydawnictwa Agora, w mediach społecznościowych na profilach Top Secret i Avanti.

TSTS Top Secret for Avanti Top Secret for Avanti

Tematem przewodnim kolekcji Top Secret for Avanti są kurtki i płaszcze. W najmocniejsze trendy jesieni wpisują się okrycia w kolorze sezonu - mocnej czerwieni; metaliczne błyszczące obszerne pikowane kurtki oraz limonkowy, szlafrokowy płaszcz. Bardzo nowoczesna jest też długa, ciepła parka z futrzanym kołnierzem, czy obszerna oversizowa, wydłużona szara kurtka. Miłośniczkom klasyki dedykowane są proste formy, w postaci np. szarego i czerwonego prostego płaszcza typu dyplomatka, czy zawsze lubianych okryć w czerni. W kolekcji jest płaszcz z ciekawym trokowym wiązaniem w talii, typowa budrysówka i prosta, nowoczesna w formie kurtka z rękawem i elementem z ekologicznej skóry, powracającej znów na wybiegi.

TSTS Top Secret for Avanti Top Secret for Avanti

Uzupełnieniem kolekcji TOP SECRET for Avanti są bardzo różnorodne i ciekawe dzianiny oraz sukienki i spodnie. Całość tworzy swobodną, ale bardzo nowoczesną i jednocześnie kobiecą propozycję jesiennych stylizacji. Specjalny 30% rabat na kolekcję TOP SECRET for Avanti (dla czytelniczek magazynu) obowiązuje od 29 września do 26 października.

Zobacz wideo