Aktywna wiosna - ulubione sportowe marki gwiazd i blogerek

W kwietniowym numerze Avanti pokazaliśmy Wam nasze ulubione instagramowe konta, które nie tylko motywują do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, ale także pokazują modę sportową w najlepszym (i najbardziej stylowym!) wydaniu. Dzisiaj sprawdzamy jakie modele i marki najchętniej wybierają znane influencerki - na warsztat bierzemy nie tylko stylizacje na siłownię, ale także te na co dzień!

źródło: https://www.instagram.com/chodakowskaewa/ https://www.instagram.com/charlizemystery/źródło: https://www.instagram.com/chodakowskaewa/ https://www.instagram.com/charlizemystery/ źródło: https://www.instagram.com/chodakowskaewa/ https://www.instagram.com/charlizemystery/ źródło: https://www.instagram.com/chodakowskaewa/ https://www.instagram.com/charlizemystery/

adidas

Najbardziej znana polska trenerka od wielu lat, jest ambasadorką marki adidas i to właśnie buty tego sportowego giganta najczęściej nosi na sali treningowej i... poza nią. Szczególnie lubi Yeezy Boost 350, które we współpracy z marką zaprojektował Kanye West, a także klasyczne Superstary. Oprócz Ewy Chodakowskiej w butach adidas chodzi Jessica Mercedes (od niedawna również ambasadorka) oraz Maffashion i Anna Skura (What Anna Wears).

 
 

Puma

Puma po bardzo udanych kolekcjach specjalnych, stworzony m.in. we współpracy z Rihanną, także powróciła do celebryckich szaf. Na wakacje zabrała je Julia Kuczyńska (Maffashion). Często w butach niemieckiej marki pozuje także Karolina Gilon.

 

Reebok

Buty Reebok to jedne z najczęściej wybieranych butów sportowych przez polskie blogerki i influencerki. Regularnie w różnych modelach amerykańskiej firmy pokazują się Kasia Szymków (Jestem Kasia), Kamila Szczawińska, czy Julia Wieniawa. Młoda aktorka wystąpiła niedawno w kampanii Reebok, gdzie promowała model Club C.

 
 

New Balance

Klasyczne New Balance to buty tak kultowe, że trudno znaleźć gwiazdę czy blogerkę, która nie miałaby ich w swojej kolekcji. Ostatnio do sesji okładkowej pozowała w nich np. Paulina Krupińska. Bardzo często na swoim Instagramie pokazuje się w nich także Renata Kaczoruk czy Ewa Grzelakowska-Kostoglu (Red Lipstick Monster).

 
 

Converse

Podobnie jak z New Balance sprawa ma się z trampkami Converse. Te buty oglądamy w przeróżnych konfiguracjach kolorystycznych, ale wśród gwiazd prym wiodą klasyczne białe, granatowe, czerwone i czarne modele. Często nosi Conversy Karolina Gliniecka (Charlizemystery), Edyta Herbuś i Anna Mucha.

 

Nike

Nike współpracuje za to z Anną Lewandowską, która jest główną ambasadorką marki w naszym kraju. Oprócz niej buty Nike lubi Pani Ekscelencja i Agnieszka Więdłocha.