Trampki Converse i New Balance dla najmłodszych

27.04.2018 10:00
Converse dziecięce

Converse dziecięce (Źródło: www.shop.nordstrom.com / autor nieznany / kolaż Avanti24)

Maksymalny efekt w wersji mini? To możliwe! Producenci najmodniejszych i najbardziej kultowych trampek proponują odpowiedniki standardowych modeli również dla najmłodszych. Wiemy, gdzie kupić dziecięce tenisówki Converse i New Balance w dobrej cenie.

Converse w wersji mini - rabat 20% dla czytelników Avanti24.pl 

Converse to kultowe trampki, które nigdy nie wychodzą z mody. Model All Star łączy pokolenia, dlatego tak samo jak ty może go nosić również twoje dziecko. Większość conversów jest unisex, więc pasują i chłopcu, i dziewczynce. Najbardziej klasyczne są trampki w beżu, czerni i czerwieni, ale dziecku mogą się spodobać również inne warianty, na przykład róż czy niebieski. Conversy są trwałe, a najlepiej wyglądają, kiedy są już odrobinę podniszczone i zabrudzone, dlatego to wręcz idealna propozycja dla niesfornych dzieciaków.  

Jak działa rabat?

Klikając w wybrane buty po przeniesieniu się na stronę sklepu użyj kodu rabatowego: 12618AVA. Promocja obowiązuje do 25 maja i obejmuje klasyczne modele i wybrane buty z nowej kolekcji.

Converse dla dzieciConverse dla dzieci Źródło: www.imsimplymomma.blogspot.com / Kolaż Avanti24

New Balance dla najmłodszych

Tenisówki New Balance mają prawie tyle samo fanów co conversy, obie produkty obu firm sporo się jednak między sobą różnią. New Balance wyposażone są w dużo bardziej miękką podeszwę i prezentują raczej sportowy styl. Wykonane są ze skóry ekologicznej i materiału, a występują w wielu kombinacjach kolorystycznych. Dziecięce modele zapinane są na rzepy, co ułatwia wkładanie przed wyjściem z domu. Tenisówki New Balance są wyjątkowo lekkie - waga buta w najmniejszym rozmiarze to zaledwie 116 g!

New Balance dla dzieciNew Balance dla dzieci Źródło: autor nieznany / Kolaż Avanti24