Stylowy weekend z dzieckiem

Posiadanie dziecka nie oznacza, że musisz spędzać weekend w domu. Albo w dresie... Jak ubrać się stylowo i jednocześnie komfortowo? Co założyć dziecku?

Jak się ubrać tuż po ciąży?

Wiele mam z niecierpliwością czeka na koniec ciąży. Nie mogą się doczekać włożenia ukochanych jeansów czy sukienki. Tymczasem okazuje się, że po porodzie gubimy kilka kilogramów, a na zniknięcie kolejnych trzeba niestety zaczekać. To nie jedyny problem. Karmienie piersią wyklucza noszenie bluzek i sukienek, które utrudniają szybkie nakarmienie niemowlęcia. Szczególnego znaczenia nabiera to podczas wspólnych wyjść. Na szczęście w sklepach znajdziecie wiele gotowych rozwiązań dla karmiących mam. Są to ubrania ze specjalnymi zakładkami lub wycięciami. Sprawdzają się też guziczki i suwaki, które możesz szybko rozpiąć.

Jak ubrać się po ciąży?Jak ubrać się po ciąży? Jak ubrać się po ciąży? (Pinterest) Jak ubrać się po ciąży? (Pinterest)

Ubrania dla niemowląt

Gdy już mama jest gotowa, czas na dziecko. Oferta ubrań dla niemowląt przyprawia o zawrót głowy! Znajdziesz wśród nich zarówno słodkie, cukierkowe propozycje, jak i stylizowane na dorosłe bodziaki, spodenki i sukieneczki. Zanim dokonasz zakupu sprawdź, czy ich zakładanie nie sprawi Ci jakichkolwiek problemów. Zapięcia na pleckach czy pajace zakładane przez głowę z dwoma napkami na ramieniu raczej nie będą należały do tych, które z łatwością zdejmiesz podczas spaceru czy w samochodzie.

Ubrania dla niemowlakaUbrania dla niemowlaka Ubrania dla niemowlaka (Pixabay) Ubrania dla niemowlaka (Pixabay)

Ubrania dla dzieci w wieku przedszkolnym

Wraz z wiekiem zmienia się sposób ubierania dziecka. Wybierając się na wycieczkę za miasto z przedszkolakiem, pamiętaj o ubraniu go na cebulkę. Dlaczego? Podczas, gdy ty będziesz spokojnie spacerować po lesie, maluch przebiegnie tę samą trasę kilkakrotnie. Przegrzanie sprawia, że nawet lekki wiatr może stać się powodem przeziębienia. Biegającemu przedszkolakowi warto więc zdjąć jedną warstwę ubrań i włożyć ją, gdy dziecko będzie odpoczywać.

Ubrania dla niemowlątUbrania dla niemowląt Ubrania dla niemowląt Ubrania dla niemowląt

Macie już pomysł na stylizację dla Waszego dziecka? Zobacz więcej ciekawych ubrań dla dzieci>

Więcej o:
Copyright © Agora SA