Jak ubrać dziecko, kiedy pada deszcz?

Magdalena Ławreniuk
Pogoda jest zmienna, dlatego warto być przygotowanym na każdą ewentualność. Padający deszcz to nie powód, aby nie wychodzić z domu, dla dzieci to świetny czas na zabawę. Sprawdź razem z nami jak ubrać dziecko, kiedy pada deszcz, jakie modele ubrań wybrać.

Pamiętasz czas, kiedy sama byłaś dzieckiem? Pewnie uwielbiałaś wtedy deszczową pogodę, pewnie uwielbiałaś każdą pogodę i nie wierzyłaś, że cokolwiek może przeszkodzić Ci w dobrej zabawie. Ze swojego dzieciństwa pamiętam doskonałe zabawy, które polegały na skakaniu po kałużach. Pozwólmy na taką szaloną zabawę także swoim dzieciom .

Zestaw dla dziewczynek

Dla dziewczynek przygotowałyśmy dwa zestawy. Jeden jest bardzo dziewczęcy, utrzymany w różowej stylistyce. Płaszcz przeciwdeszczowy jest ozdobiony uroczymi biedronkami i kwiatkami. Wybrałyśmy także różowe kalosze w kropki i zielony parasol. Drugi zestaw na deszcz jest przeznaczony dla dziewczynek, które wolą stonowane kolory. Granatowy płaszcz w kropki i parasol świetnie uzupełniają granatowo-zielone kalosze. Przy wyborze kaloszy warto sprawdzić czy są one ocieplane. Jeśli nie pamiętajmy o założeniu dziecku dodatkowej pary skarpet. Warto zainwestować także w ocieplające wkładki do butów.

Jak ubrać dziecko, kiedy pada deszcz?Jak ubrać dziecko, kiedy pada deszcz? www.avanti24.pl www.avanti24.pl

Stylizacje dla chłopców

Pierwszym zestawem jest kolorowa kurtka przeciwdeszczowa i zielone spodnie w energetycznym odcieniu. Doskonałym dodatkiem są kalosze z krokodylami. Drugą stylizacją na deszcz jest granatowy total look, czyli kurtka, spodnie i kalosze w tym samym kolorze. Pamiętajmy, aby ubierając dziecko w ten sposób zadbać o elementy odblaskowe, dzięki którym dziecko będzie widoczne.

Stylizacje dla chłopcówStylizacje dla chłopców www.avanti24.pl www.avanti24.pl

Sprawdźcie także inne ubrania do stylizacji idealnych na deszczową pogodę

Więcej kurtek dziecięcych znajdziesz w sklepie Avanti

Więcej o:
Copyright © Agora SA