Martyna Wojciechowska została nową ambasadorką marki Pantene

Redakcja
02.03.2018 17:00
Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska (Materiały prasowe/wbf.com.pl)

Martyna Wojciechowska to dziennikarka i podróżniczka, która niedawno została nową ambasadorką Pantene. Marka tworzy produkty do pielęgnacji włosów i jest uwielbiana przez kobiety na całym świecie.

"Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że tak odważna, silna i piękna kobieta dołączyła do naszej kampanii. Martyna udowadnia, że nasza siła bierze się z wewnątrz - to jest prawda również w przypadku włosów, ponieważ tak samo jak siła charakteru człowieka płynie z jego środka, zdrowie włosów zaczyna się w ich wnętrzu" - powiedziała Agata Przybyła, brand manager marki Pantene.

Kampania reklamowa pod hasłem "Siła jest piękna" z udziałem Martyny Wojciechowskiej rozpocznie się już w marcu. Znana dziennikarka opowie o swoich doświadczeniach i planach oraz sile, którą musiała odnaleźć w sobie, aby stawić czoła przeciwnościom losu. Kampania obejmować będzie telewizję, prasę, internet oraz działania PR. Martyna Wojciechowska jest już koleją Polką, która została twarzą marki. Wcześniej były nimi Natasza Urbańska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Alicja Bachleda-Curuś. 

Więcej o: