Śniegowce UGG i EMU, dlaczego tak bardzo je kochamy?

Agnieszka Kosińska
Śniegowce UGG i EMU, to hit wśród kobiet i pasjonatek mody. Zgodnie przyznają, że nie ma lepszych butów na zimę, które spełniły by wszystkie wymagania srogiej aury. Jednak nie wszyscy uwielbiają słynne UGG i EMU. Fashionistki mają za to wiele argumentów w obronę kontrowersyjnych śniegowców. Sprawdźcie jakie!

Śniegowce UGG i EMUŚniegowce UGG i EMU Śniegowce UGG i EMU Śniegowce UGG i EMU

Idealne buty na zimę

Metrowe zaspy śniegu, ujemne temperatury i odmarzające stopy, zima w pełni. Czas porządnie zabezpieczyć się przed mrozem. W zimowych zestawach nie chodzi o ilość warstw, ale o jakość produktów jakie na siebie zakładamy. Wyroby z naturalnej wełny czy skór zapewnią nam ciepło o wiele lepiej niż inne materiały i tkaniny. Kultowymi butami , które spełniają wszystkie wymaganie zimowego obuwia są śniegowce. Kobiety na całym świecie pokochały je zwłaszcza dzięki markom UGG i EMU . Jednak nie wszyscy darzą je sympatią.

Dlaczego kobiety kochają śniegowce UGG i EMU?

Mężczyźni sceptycznie podchodzą do tego rodzaju obuwia . Zdecydowanie bardziej wolą oglądać kobiety w eleganckich kozakach na obcasie, czy botkach. Śniegowce EMU i UGG zyskały miano kontrowersyjnych, ale fashionistki nie dają za wygraną i wciąż zakładają je do swoich stylizacji. Otóż, żadne zimowy obuwie nie daje tyle ciepła i wygody, ponieważ są wykonane z owczej wełny. Ich kolejną zaletą jest to, że są odporne nawet na najgorsze warunki atmosferyczne. Śnieg i deszcz nie będą Ci już straszne. A ponad to, mają antypoślizgową podeszwę, która chroni przed niebezpiecznym upadkiem na pokrytym lodem chodniku.

Inwestycja na lata

EMU i UGG , jak każde kultowe buty , doczekały się swoich tańszych odpowiedników. Jednak oprócz wyglądu niewiele ich łączy. Oryginalne śniegowce to koszt od 400 do nawet 1000 złotych, ale z pewnością przekonasz się, że będą to dobrze zainwestowane pieniądze. Przy odpowiedniej konserwacji buty zachowają swój pierwotny kształt i właściwości, a Ty będziesz mogła się cieszyć nimi na długo. Sprostaj zimowemu wyzwaniu i sprawdź nasze propozycje.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.