Pudrowy róż - z czym go łączyć, by nie było zbyt słodko?

Klaudia Stawska
Pudrowy róż to jeden z najpopularniejszych pastelowych odcieni. Sprawdź, z czym go łączyć, bo stworzyć stylowe i kobiece zestawy.

Pudrowe szorty i biała góra

Jeśli lubisz pastelowe kolory, wybieraj kobiece fasony, dzięki czemu stworzysz modną i dojrzałą stylizację. Szorty w kolorze pudrowego różu będą doskonałą bazą do letnich zestawów. Możesz połączyć je w luźniejszej stylizacji z trampkami i białym, basicowym T-shirtem lub tak, jak w propozycji, która nam się spodobała - postawić na bardziej seksowny look. Szpilki i bluzka z koronkowym wykończeniem będą wtedy zestawem idealnym.

Pudrowe szorty i biała góraPudrowe szorty i biała góra kolaż avanti24 /fot. etsy.com/shop/CarnavalShop; materiał partnenrów kolaż avanti24 /fot. etsy.com/shop/CarnavalShop; materiał partnenrów

Róż i czerń na lato

Inną ciekawą opcją będzie połączenie różu będzie ze stonowani, ale wyrazistymi kolorami, jak szary czy czarny. Latem dobrze jest ożywić czerń właśnie jasnymi, pastelowymi barwami, dlatego duet z pudrowym różem wypada tak dobrze. Taki zestaw spokojnie można wybrać zarówno na spotkanie z przyjaciółmi, jak i do pracy, kiedy możemy pozwolić sobie na odstępstwa od dress code'u.

Róż i czerń na latoRóż i czerń na lato kolaż avanti24 /fot. Just a Pretty Style; materiał partnerów kolaż avanti24 /fot. NN, Just a Pretty Style; materiał partnerów

Pastelowy róż w total looku

Pastelowy róż od stóp do głów? To może się udać, jeżeli postawisz na kobiece fasony i dodasz sobie klasy odpowiednio dobranymi dodatkami. Tutaj naszą uwagę przykuły buty w panterkę, które doskonale przełamują delikatną kolorystykę tego zestawu. Złota biżuteria jest świetnym uzupełnieniem całości i stanowi kropkę nad "i".

Pastelowy róż w total lookuPastelowy róż w total looku kolaż avanti24 /fot. NN, blog.styleestate.com; materiały partnerów kolaż avanti24 /fot. NN, blog.styleestate.com; materiały partnerów

Pastelowy róż kojarzy się z małymi dziewczynkami, jednak odpowiednio dobrane fasony oraz dodatki sprawiają, że zyskuje klasę i elegancję. Dzięki temu może służyć kobietom niezależnie od wieku i z pewnością nie wygląda infantylnie. Poniżej znajdziecie kilka modowych nowości w odcieniu pudrowego różu, które doskonale sprawdzą się w letnich stylizacjach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.