Stylizacje na święta - 3 gotowe zestawy

Stylizacje na święta powinny być eleganckie, by podkreślić wagę rodzinnego spotkania. W tym roku warto zostawić małą czarną w szafie i dodać nieco koloru stylizacjom na święta. Przygotowałyśmy trzy zestawy z myślą o nadchodzących świętach, które sprytnie czernią z najnowszych trendów, nie tracąc szyku i elegancji.

Stylizacja na święta z tiulową spódnicą

W te święta warto zastąpić sukienki spódnicami, a spośród nich spódnica z tiulu jest jednym z najmodniejszych wyborów. Jest bardzo elegancka i zjawiskowa, dlatego nie potrzebuje zbyt wiele by prezentować się świetnie podczas świątecznego spotkania z najbliższymi. Dobrałyśmy do niej prostą bluzkę ozdobioną falbanami - kolejny hit sezonu. Całość stylizacji na święta utrzymana jest w modnych odcieniach niebieskiego!

Stylizacja na święta z tiulową spódnicąStylizacja na święta z tiulową spódnicą kolaż avanti24 /materiały partnerów /Stylizacja na święta z tiulową spódnicą kolaż avanti24 /materiały partnerów /Stylizacja na święta z tiulową spódnicą

Zabłyśnij w święta

Stylizacje na święta w metalicznym blasku? To nasza kolejna propozycja! Bieliźniany top (koniecznie włożony na T-shirt) proponujemy zestawić z połyskującymi spodniami. To prosta stylizacja, która jednak jest bardzo elegancka i świetnie wpisuje się w panujące trendy. Całość uzupełniają czarne dodatki oraz dodająca klasy biżuteria - warto by nie była bardzo strojna, by nie przytłoczyć całej stylizacji.

Stylizacje na święta: Zabłyśnij w świętaStylizacje na święta: Zabłyśnij w święta kolaż avanti /materiały partnerów / Stylizacje na święta: Zabłyśnij w święta kolaż avanti /materiały partnerów / Stylizacje na święta: Zabłyśnij w święta

Świąteczna stylizacja z ołówkową spódnicą

Ołówkowa spódnica prezentuje się świetnie niezależnie od okazji. Ciekawą propozycją będzie spódnica z koronkowym wykończeniem, której elegancji doda biała koszula. Jednym z najmodniejszych fasonów są koszule z wiązaniem pod szyją i w tej stylizacji właśnie taka sprawdzi się doskonale. Całość świątecznej stylizacji dopełnią minimalistyczne dodatki.

kolaż avanti24 /materiały partnerów /Świąteczna stylizacja z ołówkową spódnicą

Wiele najgorętszych trendów doskonale będzie pasować do stylizacji na święta , a prawdopodobnie niejedna z Was ma już w swojej szafie ubrania, które będą bazą dla takich zestawów. Co więcej większość z tych ubrań czy dodatków możemy z powodzeniem wybierać na co dzień, wystarczy zmienić kilka akcesoriów lub np. bluzkę czy spodnie. Poniżej znajdziecie więcej inspiracji.

Zobaczcie też sukienki idealne do świątecznych stylizacji w sklepie Avanti.

Więcej o:
Copyright © Agora SA