Ikony lat 80. i 90. w nowej kolekcji marki Bershka

Adrianna Olejnik
24.08.2018 11:15
David Bowie, MTV, Britney Spears czy serial Słodkie Zmartwienia - z czym kojarzą się przede wszystkim? Oczywiście z popkulturą lat 80. i 90. Zjawisko to i jego bohaterowie stali się inspiracją dla najnowszej kolekcji T-shirtów i bluz marki Bershka.

Ubrania z wizerunkiem wielkich ikon lat 80. i 90. stają się jednym z najważniejszych trendów nowego sezonu. Koszulki ze słynnymi okładkami płyt, aktorami, a nawet markami to już część najmodniejszych zimowych stylizacji. Bershka wprowadza na rynek serię T-shirtów, które z pewnością nie będą obojętne ani nostalgicznym osobom urodzonym w tych dekadach, ani współczesnej młodzieży. 

BershkaBershka Fot. materiały prasowe

Niektórzy wykonawcy, filmy a nawet marki z biegiem lat zyskują miano kultowych. Wpływ jaki wywarły (i nadal wywierają) na społeczeństwo nie przemija, nadal inspirują i sprawiają, że chcemy nosić ich twarze lub logo na T-shirtach. Będąc dzieckiem słuchałaś Britney Spears, ćwicząc jej choreografię przed lustrem? A może wolisz Davida Bowie, który zauroczył cię swoim głosem? W kolekcji Bershka znajdziesz gwiazdy muzyki, wizerunki kultowych postaci z filmów (prym wiodą Gwiezdne Wojny) oraz nawiązania do stacji MTV, która szczególnie w Polsce stanowiła kwintesencję zachodniego stylu życia. 

Branża mody też ma swojego detektywa. Kim jest coolhunter?

Więcej o: