Suknie ślubne Lidia Kalita Bridal

Debiutancką kolekcję Lidia Kalita Bridal tworzy 14 indywidualnych, odrębnych projektów sukni ślubnych - od prostych modeli po ekstrawaganckie, które urzekają subtelnością i precyzją wykonania.

Lidia Kalita BridalLidia Kalita Bridal Lidia Kalita Lidia Kalita

Lidia Kalita zaprojektowała pierwszą kolekcję ślubną. W propozycji znalazło się 14 modeli sukien dla najbardziej wymagających kobiet, ceniących różnorodność fasonów i tkanin. To kolekcja zarówno dla panny młodej, która marzy o klasycznej sukni i bajkowym ślubie, jak i dla tej, która również w tym dniu pragnie podkreślić swój indywidualizm.

Lidia Kalita BridalLidia Kalita Bridal Lidia Kalita Lidia Kalita

W kolekcji można znaleźć rozmaite fasony m.in. suknie w klasyczną literę A, linię syreny, propozycję boho, suknie modułowe, a nawet krótkie, które są nowoczesną i luksusową wersją dziennych sukienek. Wśród dekoltów króluje głęboki szpic, przesłonięty mgiełkową siatką z wyrazistymi aplikacji z koronki lub kamieni Swarovskiego. Królewski efekt i szlachetną elegancję podkreślają spektakularne treny i tiulowe peleryny, w których nie zabrakło objętości.

Lidia Kalita BridalLidia Kalita Bridal Lidia Kalita Lidia Kalita

Kolekcja została uzupełniona o kunsztowne detale i aplikacje, takie jak perły, kamienie Swarovskiego, połyskujące cekiny, kaskady falban, drapowania, ozdobna pasmanteria i ręcznie wyszywane, romantyczne koronki. Suknie zostały wykonane z delikatnie otulających skórę tkanin, takich jak: jedwabie, atłasy jedwabne, żakardowa organza, misterne koronki i tiule. Alternatywą projektantki dla ślubnej bieli jest gama odcieni ecru - przyszła panna młoda może wybrać idealny kolor dla siebie w niemal każdym projekcie. Modele mają nieprzypadkowe nazwy inspirowane gwiazdami i konstelacjami, podkreślające wyjątkowość każdej sukni.

Lidia Kalita BridalLidia Kalita Bridal Lidia Kalita Lidia Kalita

Suknie ślubne w cenie od 3 500 zł do 12 500 zł będą szyte na miarę dla każdej klientki.

Więcej o: