Druga odsłona współpracy Reebok Classic x Local Heroes

Natalia Stachacz
13.04.2017 10:00
Te sneakersy już podbiły Instagram. Słynne Reebok NPC II z kolorowym futerkiem to efekt współpracy amerykańskiej marki z Local Heroes. Buty skazane na sukces?

Reebok Classic wspólnie z założycielkami i projektantkami Local Heroes zupełnie zmienili model NPC II. Sneakersy z tej minikolekcji dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych - pastelowym różowym i fioletowym, a dodatkowo mają futerko na froncie oraz zawieszkę w kształcie serca z logotypem Local Heroes. Ponadto zastosowane zostały elementy metalicznego materiału i tęczowy tie-dye print w środku butów.

Mat. prasoweMat. prasowe Mat. prasowe Mat. prasowe

Ten projekt idealnie oddaje filozofię polskiej marki, która już kilku sezonów na nowo interpretuje street style i tworzy modele, skierowane do młodego pokolenia, które poprzez ubrania chce wyrazić siebie.

Mat. prasoweMat. prasowe Mat. prasowe Mat. prasowe

Mimo, że buty Reebok Classic x Local Heroes będą do kupienia od 12 kwietnia, to już kilka dni przed oficjalną premierą, wywołały sporo zamieszania na Instagramie. Na swoich profilach społecznościowych pokazały je znane blogerki, m.in. Maffashion i Pani Ekscelencja. Entuzjastyczne opinie ich fanek pozwalają sądzić, że sneakersy z tej specjalnej kolekcji rozejdą się jak świeże bułeczki i będą najmodniejszym dodatkiem sezonu.

Mat. prasoweMat. prasowe Mat. prasowe Mat. prasowe

Więcej o: