Wyprzedaż torebek francuskiej marki, którą uwielbiają gwiazdy na całym świecie. Wyjątkowe modele za ułamek ceny

Aleksandra Falkowska, D Z
08.09.2020 13:50
Torby

Torby (fot. Givenchy)

Givenchy to francuska marka, która od lat cieszy się popularnością wśród kobiet w każdym wieku. Praktyczne torebki tej marki są teraz na wyprzedaży - wyjątkowe modele kupisz za ułamek ceny. Wybrałyśmy najpiękniejsze projekty. Zobacz!

Torebki francuskiej marki Givenchy za ułamek ceny

TorebkiTorebki fot. Givenchy, Zalando

W ofercie Givenchy znajdziemy nie tylko szykowne ubrania, ale i dodatki, które ożywią codzienne stylizacje. Nasza pierwsza propozycja to pojemne torebki, które sprawdzą się na jesień. Skórzany model francuskiej marki to zakup na lata. Te ponadczasowe propozycje są zawsze na topie, więc nie przestaną być modne wraz z końcem sezonu.

Co polecamy? Nasz wybór padł na modele z dużym logotypem marki - będą pasować na co dzień lub do pracy. Jesteśmy przekonane, że pomieszczą to, co chcesz mieć przy sobie, a dzięki funkcjonalnym przegrodom i kieszeniom utrzymasz porządek we wnętrzu torebki. Zobacz nasze typy!

Małe torebki Givenchy. Będą w sam raz nie tylko na co dzień, ale i większe wyjście

Małe torebkiMałe torebki fot. Givenchy, Zalando

Mamy też coś dla minimalistek! Prezentujemy niewielkie torebki, które sprawdzą się nie tylko na większe wyjście. Modele na długim pasku będą w sam raz na co dzień - pomieszczą ważne dokumenty, portfel czy smartfon.

Nasza faworytka to kopertówka z logo Givenchy. Wygląda rewelacyjnie! Będzie idealnie pasować do „małej czarnej” i seksownych szpilek. Na uwagę zasługują też pikowane modele, które już od kilku sezonów są na topie. Brąz i czerń to bezpieczny wybór, a jeśli chcesz poszaleć z modnymi dodatkami - zdecyduj się na ultrakobiecą czerwień!