Caprice na wiosnę i lato

Beata Aduckiewicz
Zobacz nową kolekcję butów marki Caprice przygotowaną na nadchodzący sezon wiosna/lato 2016. Sprawdź, jakie buty będą modne w przyszłym sezonie. My jesteśmy zachwycone subtelną grą z trendami w wydaniu marki Caprice. Przekonaj się sama!

Caprice na wiosnę/ materiały prasowe Showroom VertigoCaprice na wiosnę/ materiały prasowe Showroom Vertigo Caprice na wiosnę/ materiały prasowe Showroom Vertigo Caprice na wiosnę/ materiały prasowe Showroom Vertigo

Marka Caprice na nadchodzący sezon wiosna/lato 2016 proponuje nam obuwie w pastelowych kolorach, które przepięknie odświeży nasze wiosenne stylizacje. Oprócz typowych dla tego sezonu balerinek oraz butów na obcasach znajdziemy tu także modne slip-ony z wydłużonym noskiem oraz stylowe adidasy.

W tym sezonie Caprice prowadzi luźną grę z obowiązującymi trendami. Jednak pojawią się również takie modele, które są zawsze modne jak czarne balerinki oraz eleganckie pantofle na stabilnym słupku. Będą one pasować do niemal każdego stroju.

Caprice - wiosna/lato 2016/ Dorota GardiasCaprice - wiosna/lato 2016/ Dorota Gardias Caprice - wiosna/lato 2016/ Dorota Gardias Caprice - wiosna/lato 2016/ Dorota Gardias

Oprócz letnich klasyków w ofercie znajdziemy także modne od paru sezonów buty sportowe w delikatnych, pastelowych odcieniach oraz buty slip on, które zostały nieco wysubtelnione poprzez zmianę fasonu.

Na lato nie może także zabraknąć wygodnych sandałków na tak zwanej "słonince", ażurowych balerin, a na chłodniejsze dni - lekkich botków.

I jak? Zaprosisz Caprice do swojej wiosennej garderoby?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.