Fenty Beauty by Rihanna od września w Polsce!

Dagmara Łacny
31.08.2018 11:24
Fenty Beauty

Fenty Beauty (Sephora)

Fenty Beauty by Rihanna nareszcie będą dostępne w Polsce. Produkty pojawią się na wyłączność wyłącznie w perfumeriach Sephora. Kupicie je już od 7 września 2018 roku.

Kosmetyki sygnowane nazwiskiem Rihanny okazały się wielkim sukcesem i już od 7 września będziemy mogły się przekonać na własnej skórze, czy są tak rewelacyjne, jak opisują to popularne blogerki.

Fenty Beauty stara się tworzyć nowe zasady piękna, dzięki ultra lekkim formułom, idealnym do warstwowej aplikacji i kompletną gamą odcieni, stworzoną dla każdego typu i koloru cery. Zgodnie z wyznaczonym przez Rihannę warunkiem, Fenty Beauty oferuje szeroką gamę produktów, dla tonacji skóry tradycyjnie uważanych za trudne do dopasowania, a także formuły odpowiednie do skóry każdego typu, z naciskiem na uniwersalne odcienie.

 Fenty Face została stworzona dla kobiet o wszystkich odcieniach skóry i typach osobowości.” – mówi Rihanna – „To kluczowe kroki na początek każdego makijażu, bez względu, jaki look chcesz osiągnąć. Tu zaczyna się zabawa! 

Przetestowane na scenie, na backstage’u i w codziennym życiu Rihanny produkty są sekretem jej promiennej cery. Pierwszy krok rytuału Fenty Face to lekki matujący filtr, następnie strategicznie nałożony rozświetlacz, a na koniec przeciwdziałanie świeceniu się skóry przez matowienie jej na bieżąco w ciągu dnia.

Fenty BeautyFenty Beauty Sephora

Premierowy asortyment, obejmujący 114 produktów, będzie zawierał również: trwałą pomadkę w płynie - Stunna Lip Paint Longwear Fluid Lip Color w idealnie uniwersalnym odcieniu czerwieni oraz matowe pomadki z linii Mattemoiselle Plush Matte Lipsticks, w 14 odcieniach o wysokooktanowych pigmentach, odpowiednich do każdej tonacji skóry. Dostępne będą również trzy podwójne rozświetlacze - Killawatt Foil Freestyle Highlighter Duos, o tej samej lekkiej i trwałej formule co wersja oryginalna, w nowej ultra odblaskowej, metalicznej odsłonie. Kolekcja premierowa będzie również obejmowała: linię Moroccan Spice Collection – paletę cieni do powiek Moroccan Spice Eyeshadow Palette – 16 bogatych w pigmenty odcieni w wersji mat i połysk, bazę pod cienie do powiek - Pro Filt’r Amplifying Eye Primer, eyeliner - Flyliner Longwear Liquid Eyeliner oraz dwa pędzle do cieni.

Fenty BeautyFenty Beauty Sephora

Rihanna stworzyła swoją międzynarodową markę makijażową we współpracy z Kendo – inkubatorem nowych marek beauty, należącym do LVMH. Premiera Fenty Beauty miała miejsce we wrześniu 2017 roku, w 17 krajach. Było to pierwsze tego typu wydarzenie. Od tej pory marka zadebiutowała we Włoszech i w Arabii Saudyjskiej. Teraz, dzięki najnowszej fali ekspansji rynku, jeszcze więcej klientów będzie miało dostęp do asortymentu Fenty Beauty – lekkich, jak powietrze formuł i odcieni stworzonych dla każdego. Marka będzie dostępna w 29 krajach, w ponad 2 000 punktach sprzedaży na całym świecie. W Polsce wszystkie produkty Fenty Beauty będą dostępne na wyłączność w Sephora.

Więcej o: