Kocie oko. Najgorętszy trend w makijażu w tym sezonie

Kocie oko to najmodniejszy trend tego sezonu, jeśli jeszcze tego nie wiesz, informujemy! Jak je poprawnie wykonać i z czym łączyć? Sprawdź koniecznie nasz mały poradnik.

Kocie oko to zdecydowanie make up miesiąca, a raczej sezonu. Ten trend w makijażu nigdy nam się nie znudzi, bo po prostu jest hipnotyzujący i baaardzo kobiecy. Jak zrobić wrażenie na innych za pomocą kociego oka? Przede wszystkim zadbaj o to, żeby był poprawnie wykonany. Jeśli wejdziesz już w wprawę, malowanie kreski nigdy Ci się nie znudzi. Jak w takim razie zacząć?

Brwi

Jeśli chcesz zahipnotyzować spojrzeniem, zadbaj również o brwi. Na początku swojego makijażu wyczesz je dokładnie, następnie podkreśl łuk za pomocą kredki bądź pędzelka do brwi, zamaluj wszystkie małe luki i voila. Na koniec możesz również dolną linię podkreślić rozświetlaczem bądź korektorem aby je uwydatnić. Czemu jako pierwsze malujemy zawsze brwi? Jeśli używasz pędzelka i pudru do brwi, pamiętaj, że lubi się on sypać. Jeśli więc najpierw pomalujesz twarz podkładem, będziesz miała problem z starciem drobinek pudru ze skóry.

Podkład

Za pomocą gąbeczki nanieś podkład na twarz, rozświetl oczy i dokładnie wykonturuj policzki. Niech efekt końcowy będzie jeszcze piękniejszy.

Oko

Jeśli chcesz, na początek malowania kociego oka nanieś na powieki cień. Następnie dopiero zabierz się do malowania kociej kreski . Poprowadź przy linii rzęs czarną, grubą kreskę. Zacznij od wewnętrznego kącika oka, a jej koniec skieruj ku górze. Następnie połącz kreski i gotowe.

Rzęsy

Aby powiększyć spojrzenie, dokładnie wytuszuj rzęsy czarnym tuszem. Pamiętaj aby kierować szczoteczkę od nasady aż do końca.

Usta

Na koniec nałóż na patyczek kosmetyczny pomadkę w delikatnym odcieniu i wklep ją ostrożnie w usta. Cały makijaż przypudruj białym, transparentnym pudrem i ciesz się głębokim spojrzeniem.

Takie kocie oko z całą pewnością sprawi, że niejeden przystojniak zawiesi na Tobie swój wzrok.

Więcej o:
Copyright © Agora SA