Urządzenia Beurer 60% taniej! Praktyczne rzeczy dla zdrowia i urody

Joanna Szczurek
01.07.2020 16:26
Beurer

Beurer (Instagram Beurer)

Marka Beurer zajmuje się produkcją urządzeń kosmetycznych i medycznych. To niemiecka firma, którą docenili konsumenci w wielu krajach. Ich asortyment charakteryzuje się funkcjonalnością, ma korzystne ceny i nowoczesną estetykę. Teraz ich produkty są przecenione nawet o 60%. Zobacz, które rzeczy chciałybyśmy wypróbować.

Urządzenia Beurer

urządzeniaurządzenia zalando

Więcej urządzeń Beurer znajdziesz poniżej. 

Więcej urządzeń Beurer znajdziesz poniżej. 

Niemiecka marka Beurer działa na rynku od 1919 roku. W ich asortymencie znajdziesz zarówno urządzenia kosmetyczne, jak i medyczne. Ich ceny mile cię zaskoczą! Nie są drogie, a z pewnością przydadzą ci się w domu. Naszym faworytem jest urządzenie masujące z podgrzewaczem do stóp za pomocą dzianiny. Ma 2 poziomy masażu - masaż kojący i orzeźwiający i jest delikatny dla skóry. Świetnie sprawdzi się również jonowa szczotka do włosów. Będzie idealna dla tych z was, które marzą o zdrowych, lśniących włosach, które łatwo się rozczesuje. 

W ofercie marki znajdziesz również urządzenia, które zastąpią ci wizyty w salonie kosmetycznym. Przykładem jest urządzenie do profesjonalnego złuszczania skóry twarzy w domu, czyli do mikrodermabrazji. Znalazłyśmy też urządzenie do usuwania włosów z najnowocześniejszą technologią oświetlenia IPL.

Więcej o: